Siccin 4 Fragmanı

Bir Alper Mestçi klasiği olan Siccin serisinin 4. filmi olan Siccin 4, bildiğimiz kadarıyla 1 Eylül 2017’de vizyona girmeye hazırlanıyor. Bugün ise Siccin‘in resmi sosyal medya hesaplarından edindiğim bilgiye göre beklenen Siccin 4‘ün fragmanı yayınlanmış. Yazının devamında Siccin 4 fragman videosunu izleyebilirsiniz.

Siccin 4

Her serisiyle kendini katlamayı başaran ve bizi daha da korkutmayı amaçlayan Siccin, bu sefer sınırları zorlamaya çalışıyor gibi. Alper Mestçi tarafından “SERİNİN EN KORKUNÇ FİLMİ” olarak lanse edilen Siccin 4, umarım bizi üzmez. Aynı zamanda dizi ekibinden edindiğim bilgilere göre belirtmeliyim ki Siccin 4, Siccin serisinin en iddialı filmi. Yani kısaca herkes öve öve bitiremiyor Siccin 4‘ü 🙂 Şuan için Siccin 4 hakkında daha fazla bilgiye sahip değiliz elbette ama gün geçtikte Siccin 4 hakkında yeni bilgilerde edinmeye devam edeceğiz. Bakalım Siccin 4, saf korku filmi mi olacak yoksa korku, aşk ve dramı birbirleriyle harmanlayacak mı?
Dilerim ki Siccin 3 Cürmü Aşk gibi aşk dolu bir film olmaz. Siccin 3 Cürmü Aşk’ta güzel filmdi elbette. Ancak korku filmine de aşk eklenirse bunun sonu gelmeyecektir ve herkes korku ve aşk’ı beraber kullanmaya başlayacaktır. Siccin serisinde çoğunluk gibi benimde favorim ilk filmdi. Hatta en iyi Türk korku filmleri listemde yeri bile bulunuyor benim açımdan. Dilerim ki Siccin 4, öve öve bitiremedikleri kadar vardır. Dilerim ki Siccin 4 filmi fiyasko olmaz. Filmin fragmanına bakacak olursak pek fiyasko olacak gibi durmuyor. Fragmanda tek beğenmediğim yanı filmin efektleri biraz tırt olmuş gibi. Genel olarak Türk korku filmlerinin sorunudur zaten bu. Ama filmi izlemeden de bunun hakkında yorum yapmamız doğru olmaz. Türk korku filmi severleri olarak 1 Eylül 2017’yi bekleyecek ve bunun kararını hep birlikte vereceğiz.

Lafı fazla uzatmadan Siccin 4 filminin fragmanını izlemek için aşağıdaki Youtube bağlantısına tıklayın.

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.