devil-2010

Şeytan & Devil (2010) Filmi Hakkında

2010 yapımı Devil filmi izlenir mi diye merak edenler için Devil 2010 hakkında makalesi hazırladım! 2010 yapımı korku filmleri arasında en iyilerden biri!

Herkese selamlar. Yeni bir korku filmi anlatımıyla yine beraberiz. Bugün size 2010 yapımı korku filmi olan Devil (Şeytan) filminden bahsedeceğim. Biliyorum, aynı isimden tonlarca film var ancak siz filmin görselinden hangi korku filminden bahsettiğimi anlamışsınızdır. Bu yüzden, filmden sürekli Devil 2010 veya Şeytan 2010 filmi diye bahsedeceğim çünkü aynı yılda aynı isimde farklı bir film çıkmamış. Daha net olur diye düşünüyorum.

Devil yani Şeytan filmi; umutsuz bir şekilde izlediğim, rezalet olacağını düşündüğüm ama sonucu itibariyle pişman olmadığım bir korku filmi. Dilerseniz önce filmin konusuna ardından filmin detaylarına bir bakalım. Ardından siz de Şeytan 2010 filmi hakkında aradığınızı bulun. Hadi başlayalım.

Şeytan (Devil) 2010 Konusu

Devil 2010 filmi, bir gökdelenin tepesinde asansörde mahsur kalan kişileri konu ediniyor. Tek sorunları asansörde mahsur kalmak gibi gözükse de, aralarından birinin Şeytan olabileceğinden habersizler.

Şeytan (Devil) 2010 Filmi Hakkında

Devil yani Şeytan 2010 filmi, yukarıda da söylediğim gibi sıfır beklentiyle izlediğim bir filmdi. Öncelikle belirtelim, film neredeyse tek bir mekânda geçiyor. O mekânda bir asansör. Evet, oldukça dar bir alanda geçen bir korku filmi diyebiliriz.

Devil filminde, 5 tane gerçekten normalin dışında olan insan bir şekilde aynı asansöre biniyorlar. Elbette, aynı asansöre binmeleri sadece bir rastlantı değil. Normal olmama sebepleri, her birinin geçmişinin kirli olması ve “bir şey” onların aynı asansöre binmesini sağlıyor.

İlk başta asansörden kurtulmaya çalışıyorlar ancak tek sorunları asansörden kurtulmak değil. İşin içine Paranormal olaylar da girince iş tabii ki çığırından çıkıyor.

şeytan-filmi-2010

Şeytan filmi (2010)

Şeytan 2010 filminde, hem asansör içerisinde olanları seyrediyoruz. Hem de asansör dışında polislerin onları kurtarma ve mantıklı bir yere varma çabalarını izliyoruz.

Elbette filmi izlerken çok fazla şey olacak. Film zaten bir gökdelende geçiyor ve bu kişiler asansörde mahsur kaldıktan sonra polisler, itfaiye ekibi ve daha niceleri de gelecek ve mahsur kalanları kurtarmak için uğraşacaklar.

Kurtarmaya çalışırlarken, bir yandan da kamerayla içeride olanları izliyorlar ancak içeride olanlar pek de iç açıcı gibi gözükmüyor.

Devil 2010 filmini izlerken bakalım siz neler düşüneceksiniz? Filmin imdb sayfasına bağlantıya tıklayarak gidebilirsiniz. (Şeytan 2010 IMDB)

Şeytan (Devil) 2010 İzlenir Mi?

Paranormal olayların geçtiği filmler hoşunuza gidiyorsa ve tek mekan filmlerini seviyorsanız bu film sizin için biçilmiş kaftan. Sıkıcı gibi gözükse de, bir çırpıda biten bir korku filmi 2010 yapımı Şeytan.

Filmi izlerseniz, hemen aşağıdan yorum yapmayı lütfen unutmayın. Aynı zamanda, hemen aşağıdaki videodan Şeytan 2010 fragman videosunu da izleyebilirsiniz.

2020 yılında vizyona girecek korku filmleri hakkında bilgi almak isterseniz hemen buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.