seven-knights-2-mmorpg

Seven Knights 2 Ön Kayıtları Başladı

Seven Knights 2, bugün düzenlenen bir tanıtım etkinliğinde duyuruldu. Geliştirici ve yayımcı Netmarble, hem App Store hem de Google Play’de Unreal Engine 4 ile geliştirilen MMORPG için ön kayıtların başladığını resmen duyurdu.

Seven Knights 2‘nin açılış tarihinin Kasım 2021 olacağı tahmin ediliyor ve tam olarak aynı tarihte Lineage W oyunu da çıkış yapacak. İki kaliteli MMORPG’nin rekabeti, bakalım mobil oyun pazarında ne gibi değişiklikler yaşatacak?

Seven Knights 2 Özellikleri

Android için ÖN KAYIT OLUN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.sk2gb

iPhone için ÖN KAYIT OLUN: https://apps.apple.com/app/id1579464028

Yeni Seven Knights 2 oyununda, önceki oyundan esintiler de gözlemlenebilecek. Özellikle oyundaki karakterlerde. İlk oyundan tanıdık karakterlerle birlikte toplam 46 karakter bulunacak.

Oyuncular,  farklı kombinasyonlarla evcil hayvanları kullanarak farklı destelerle strateji oluşturmayı dört gözle bekleyebilirler.

Ek olarak, oyuncular aynı anda 4 kahramanı kontrol ederken gerçek zamanlı grup savaşları oynayabilecek ve eşsiz bir şekilde tasarlanan yetenekleri kullanabilecekler. (Toplam 8 oyuncuya kadar gerçek zamanlı grup savaşları yapılabilecek.)

Bir MMORPG oyununda hikaye önemli bir yere mi sahip sizin için? Seven Knights 2, rol yapma hayranlarının eğlenmesi için iki saatlik yüksek kaliteli sinematik ara sahneler ile derin ve sürükleyici bir sinematik hikayeye sahip olacak. Film gibi bir oyun oynamak istiyorsanız bu oyunun çıkışını mutlaka beklemelisiniz!

Şahsen, birden fazla karakteri aynı anda kontrol etme fikrini sevdim. Diğer mobil MMORPG’lerde pek de rastlanır bir durum değil bu. Seven Knights 2’yi çok merak ediyorsanız, Kore sunucularında oynamayı deneyebilirsiniz ancak oyunun hikayesi de büyük bir öneme sahip, İngilizce oyunun çıkmasını beklemek isteyebilirsiniz.

Seven Knights 2 hakkında tüm güncel gelişmeler ve MMORPG haberleri için beni takip etmeye devam edin.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.