Sandbox: Strategy & Tactics Hakkında

Şimdi size mobil cihazınızda çevrimiçi olmadan oynayabileceğiniz en eğlenceli savaş oyunlarından biri olan Sandbox: Strategy & Tactics oyununu tanıtacağım.

Sandbox: Strategy & Tactics
2. Dünya Savaşı temalı bu oyun, HeroCraft Ltd. tarafından hazırlanmış. Sandbox: Strategy & Tactics oyununu diğer oyunlardan ayıran en büyük özelliği ise, sınırlandırma olmaması. Yani oyunda o dönemin politikalarına bağlı değilsiniz ve tarihsel kısıtlamalar bulunmuyor.
Biraz daha açıklayıcı olmak gerekirse, Büyük Britanya‘yı seçip SSCB ile birlik olabilir ve Almanya‘ya saldırabilirsiniz. Bu oyunda yönettiğiniz ülkenin kontrolü tamamen sizin elinizde. Bilmeniz gereken bir nokta, Asya haritasını açmak için oyuna 5 TL ödemek zorundasınız ve bununla birlikte bir çok ülke bulunsa da, ülkeler paket halinde sıralanmış ve paketler 10 TL‘lik bir ücret ile açılıyor. Türkiye‘de Paket 1’e dahil ve Türkiye için 10 TL ödemek zorundasınız 🙂
Oyunu biraz anlatmak gerekirse, bölge işgal ettikçe oyun parası kazanıyorsunuz ve oyun parasıyla isterseniz Asker, Deniz aracı yada Helikopter alabiliyorsunuz. Sadece bununla da kalmayıp var olan askerlerinizin/araçlarınızın istatistiklerini geliştirebilirsiniz. Bu şekilde ilerleyip isterseniz görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz isterseniz tüm Dünya’yı işgal etmeye çalışıyorsunuz. Tabi unutmamanız gereken şey, siz diğer milletlere saldırırken onlarda size saldıracaktır. Hatta haritadan sildiğiniz ülkelerde bile isyanlar çıkabiliyor ve bu isyancıları sizin ülkenize saldırıyor.
Ayrıca oyunda sadece Kara savaşı değil aynı zamanda Deniz ve Hava savaşı da yapabiliyorsunuz.
Oyunda 950’nin üzerinde bölge bulunuyor(Avrupa ve Asya‘nın tamamı)
Zırhlı, Kruvazör, Denizaltı ve Muhrip deniz araçları bulunuyor.
En önemlisi ise tam 39 oynanabilir ülke mevcut. İyi oyunlar!
Oyunun Tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Oyunu İndirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.
GOOGLE PLAY STORETIKLAYIN
APPLE STORETIKLAYIN(Sandbox versiyonu değildir)

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.