runescape mobile

Runescape Mobile Tam Sürüm Olarak Geliyor

Tam sürüm olarak mobil cihazlarda da çıkması beklenen Runescape Mobile, nihâyet çıkıyor. Tüm detaylar burada!

Oyunun mobil cihazlarda da tam sürüm olarak yayınlanmasını bekleyen Runescape oyuncuları için bekleyiş nihâyet sona eriyor. Runescape Mobile, çok yakında tam sürüm olarak çıkışını yapacak!

Runescape’in yeni mobil versiyonu için net bir tarih verilmemiş olsa da, zaten hâli hazırda Android ve IOS mağazalarında yayınlanıyor ve Runescape Mobile‘ın tam sürüm çıkışının bu yaz içinde olacağı biliniyor.

Runescape Mobile

Eğer mağazanızdan oyuna kaydolmadıysanız kaydolmanızı öneririm zira ön kayıt yapan oyunculara bol bol ödüller dağıtılacak.

Runescape ekibinden Ryan Ward, Mobil versiyon için yaptığı açıklamada şöyle söyledi:

“Bu yaz, hazır olacağız. Topluluğumuz bizim için her şey demektir ve Erken Erlşim sürecinde oyuncuların geri bildirimlerini dinlemek, onlara eski bir deneyim yaratmak için bolca zaman ayırdık. Aynı PC versiyonda olduğu gibi. Runescape’in 20 yıllık tarihi göz önüne alındığı zaman, Runescape’in mobil cihazlarda da çıkması muazzam bir başarı ve lansman için daha heyecanlı olamazdık.”

Runescape Mobile , PC versiyonun mevcut canlı sürümü ile Cross-Platform desteğiyle sunulacak. Ayrıca mobil deneyimi iyileştirmek adına yeniden tasarlanmış savaş mekanikleri, simgeler, menüler ve daha fazlası küçük ekranlar için uyarlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.