Ruhlar Bölgesi 4 Geliyor

Doğaüstü olayların konu edinildiği filmlerin başında gelen Ruhlar Bölgesi/Insidious 4 çok yakında vizyona giriyor. Ruhlar Bölgesi 4 yanlış hatırlamıyorsam 2017’nin başlarında duyurulmuştu. Hatta sanırım bir vizyon tarihi bile verilmişti. Ancak film o tarihe yetişmeyince ertelenmişti. Şimdi ise korkuseverlerin aklında tek bir soru var. Ruhlar Bölgesi 4 ne zaman çıkacak? Yapılan yeni duyuruya göre Ruhlar Bölgesi 4‘ün vizyon tarihi: 12 Ocak 2018. Bu duyurudan önce de 5 Ocak 2018 denmişti ancak son güncellenen verilere göre Ruhlar Bölgesi 4 filmi 12 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek.

Ruhlar Bölgesi 4 hakkında yorum yaptığım ve filmi anlattığım diğer yazıya BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Ruhlar Bölgesi 4
Ruhlar Bölgesi 4
Ruhlar Bölgesi serisinin 4. filminde Elise Rainier rolüyle tanıdığımız Lin Shaye yine yer alıyor. Filmin konusu hakkında bir bilgi yok ancak muhtemelen yine bir aileye doğaüstü güçler musallat olacak ve Elise’den yardım isteyecekler. Yani klasik Ruhlar Bölgesi senaryosu 🙂 Tabii bu yorumum serinin hayranlarını kızdırabilir. Çünkü Ruhlar Bölgesi serisinde çok daha derin konular işleniyor.
Klasik Ruhlar Bölgesi senaryosu diyorsun ama bu film neden bu kadar seviliyor o zaman diye soranlarınız olacaktır. Ruhlar Bölgesi’nin bu kadar sevilme ve izlenme sebebi, bir kere yapımcısının James Wan olması. Aynı zamanda yarattıkları atmosferdir bence. Yani filme başladıktan sonra bitirmeden başından kalkmak istemiyorsunuz. Öyle yada böyle filmi bitiyorsunuz. Gerçi Ruhlar Bölgesi 1 ve 2’de James Wan yer almıştı ancak 3. filmde yoktu. Ruhlar Bölgesi 4‘de ise yeniden yapımcı koltuğunda oturması çok daha iyi bir filmin geleceğinin habercisi olabilir.

Ruhlar Bölgesi serisi gerçekten kaliteli ve aynı zamanda başarılı bir seridir ancak bu sefer Ruhlar Bölgesi 4‘de beklentim çok daha yüksek. Umarım ki seriyi katlayan bir film olur. Fragmana bakarak şunu söyleyebilirim ki Ruhlar Bölgesi serisinin önceki filmlerinde makyajlar ve yaratıklar çok azdı. Ancak 4. film bol yaratıklı ve bol makyajlı bir film olacak gibi duruyor.Ruhlar Bölgesi serisinin 4. filmi Ruhlar Bölgesi 4 ile ilgili elimizde bu kadar bilgi var. Filmin fragmanı ve film ekibi yayınlandı ancak konu yayınlanmadı. Zaten aşağı yukarı dediğim gibi bir şey olacaktır. Diğer filmlere göre farklı bir şeyler beklemeyin. Umuyorum ki Ruhlar Bölgesi 4‘ün vizyon tarihi 5 Ocak 2018’den daha ileri bir tarihe ertelenmez. Film vizyona girer girmez izleyecek ve film hakkında bir yorum yazısı yazacağım. Ruhlar Bölgesi 4 vizyona girene kadar film hakkında yayınlanan her duyuruyu, yeni güncellemeleri blogumuzda bulabilirsiniz. Hemen aşağıdan ise Ruhlar Bölgesi 4‘ün fragmanını izleyebilirsiniz. Umarım Ruhlar Bölgesi 4 ne zaman çıkacak? diye merak edenleri aydınlatabilmişimdir. Film hakkındaki düşüncelerinizi ise lütfen yorum olarak bizimle paylaşın 🙂

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.