Rogue Life: Squad Goals

Rogue Life, Onplay tarafından hazırlanan ve HIDEA tarafından yayımlanan bir RPG oyunudur. Oyunda sahip olduğunuz 3 ana karakterle maceraya atılarak düz yolda karşınıza çıkan bütün yaratıkları öldürmelisiniz.

Rogue Life

Rogue Life hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmeniz için size oyunun arayüzünü ve oynanışını çektim. Ama önce Rogue Life‘ın tanıtım videosunu izlemenizde fayda var.

Öncelikle oyuna başladığınızda hali hazırda 3 adet karakteriniz olacak ve bunlarla günlük görevler yapıp, maceralara girip ilerleyebildiğiniz kadar ilerleyeceksiniz. Altın ve görevlerden kazandığınız eşyalarla karakterlerinizin seviyelerini yükseltebilecek, kıyafet giydirebilecek ve itemlerinin seviyelerini daha yükseğe çıkartabileceksiniz.

Rogue Life

Oyun ekranınızı en sağa kaydırdığınıza ChallengeAdventure ve Duel kısmı olacak. Bunlardan Challenge tuşuna bastığınıza ise karşınıza günlük görevler çıkacak. Bu günlük görevleri tamamlayarak karakterinizi geliştirebilmek için gereken materyalleri elde edeceksiniz. Tabii biraz da altın veriyor 🙂

rogue life
Challenge tuşuna bastığınızda ise karakterlerinizi güçlendire güçlendire ilerleyebileceğiniz oyunun ana kısmı açılacak. Buradan sırayla ilerleyecek ve diğer haritaları açacaksınız.
Rogue Life
Oyuna girdiğinizde isterseniz tek elinizle oynatın, isterseniz otomatik bir şekilde karakterleriniz savaşacaktır. Karşınıza çıkan bütün yaratıkları öldürmeli ve en son BOSS‘a kadar gelmelisiniz. Tabiki en son olarak BOSS‘u öldürmelisiniz ama size tavsiyem son BOSS’da karakterlerinizin özel yeteneklerini kullanın. Yani daha önceden özel yetenekleri kullanmayın, sona saklayın.
Rogue Life

 

Rogue Life

 

Rogue Life

Oyunun en zevkli ve en eğlenceli yerine de geldik. Düello!!! Düelloda gerçek oyuncularla karakterlerinizi savaştırabilirsiniz. Burada bilmeniz gereken bir şey var. Maalesef otomatik savaşıyorlar. Yani size sadece karakterinizi güçlendirmek kalıyor. Düelloda bol şans!

Rogue Life

Oyunu indirmeye karar verdiyseniz hemen aşağıdan Google Play Store ve Apple Store linklerine ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. cemal altıntaş Cevapla

    Güzel oyunda çok fazla çocuksu değil mi yahu 🙂 Bana hitap etmiyor enestalha 🙂 Biraz daha yetişkinlere yönelik mobil oyunlar paylaşabilirsin. 🙂 ama Dayısının kuzusu yeğenime oynatırımbunu 🙂

    1. Enes Talha Çalışkan Cevapla

      Oyun şirketleri bilinçli olarak anime efektli oyunlar yapıyor ve binlerce oyuncu oynuyor. Bu tarz yapımlara bir ad veriliyordu ancak şimdi ismi aklıma gelmedi 🙂 Çok yakında Blade 2 isimli bir MMO oyunu çıkacak. Çıktığı an anlatımı bloğumda 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir