rocket league mobile geliyor

Rocket League Mobile Geliyor!

Heyecanı yüksek ve ustalık gerektiren oyun Rocket League'in mobil versiyonu çok yakında geliyor! İşte çıkış tarihi gibi detaylar.

Rocket League oyununun geliştiricisi Psyonix, yeni mobil oyunu olan Rocket League Sideswipe‘ı duyurdu! IOS ve Android cihazlar için tamamen ücretsiz olarak çıkması planlanan Rocket League mobile hakkında tüm detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Sıfırdan inşa edilen ve yepyeni bir mobil deneyimi yaşatması planlanan oyunun, 1v1 ya da 2v2 olarak Online karşılaşmalara tanıklık etmesi ve maçların en fazla iki dakika sürmesi planlanıyor.

Rocket League Mobile Hakkında (Sideswipe)

Rocket League Mobile (ya da orijinal adıyla Rocket League Sideswipe) PC, PS 4, Xbox ve Nintendo versiyonundan farklı bir perspektif sunacak. Yukarıdaki Gameplay videosunu izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. (Oyunun henüz geliştirilme aşamasında olduğunu ve büyük değişikliklerin yaşanabilme ihtimali olduğunu unutmayın.)

Tamamen mobil cihazlar için sıfırdan tasarlanan oyun, müthiş rekabeti böylelikle mobil cihazlara taşıyacak.

Oyunlar, çevrimiçi eşleşmeler sayesinde herkesin yakın veya uzaktaki arkadaşlarıyla oynayabileceği 2 dakikalık hızlı maçlara sahip olacak.

Rocket League Sideswipe, oyuncuların Rocket League ustası veya henüz öğrenmeye devam eden yeni bir oyuncu fark etmeksizin kolay mobil kontrollere sahip olacak.

Ayrıca rekabeti sevenler için ve derece sisteminde yukarılara tırmanmak isteyenler için de gelişmiş mekaniklere sahip olacak.

Rocket League Mobile‘ın (Sideswipe), Rocket League’e benzer sağlam bir araba özelleştirmesine sahip olması planlanıyor.

Rocket League Mobile (Sideswipe) Çıkış Tarihi

Rocket League Sideswipe Android ve IOS cihazlar için ÜCRETSİZ olarak çıkış yapması planlanıyor ancak henüz Psyonix tarafından yeni duyuruldu. Yani çıkış tarihi şu an için yok.

Rocket League Sideswipe çıkış tarihi için şu an net bir tarih verilmiş değil ancak geliştirici ekibin Alpha testlerine en kısa zamanda başlayacağını biliyoruz.

Beni takip etmeye devam ederek Rocket League Mobile hakkında tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.