riot games mmorpg

Riot Games MMORPG Oyunu İçin İşe Alımlara Başladı

League of Legends'in geliştiricisi olan Riot Games'in geliştirmeye yeni başladığı MMORPG oyunu hakkında en detaylı bilgiler burada!

İlk olarak 2015 yılında duyurulan ancak birkaç ay öncesine kadar kendisinden hiç haber alamadığımız Riot Games MMORPG oyunu, işe alım ilanını yayınladı. League of Legends’in Runeterra dünyasında geçmesi planlanan isimsiz MMORPG oyunu hakkında son haberler ve bilinen detaylar yazının devamında.

Riot Games MMORPG İşe Alım İlanı Hakkında

Riot Games’in ismi henüz belli olmayan MMORPG oyunu hakkında detaylar gelmeye başladı. Runeterra evreninde geçmesi planlanan MMORPG oyununun geliştirilme süreci için birkaç pozisyonluk iş ilanı yayınlandı. Tüm ilanlar bununla sınırlı değil elbette. Vakti geldiğinde daha fazla işe alım yapılacak ve ihtiyaç duyulan pozisyonlar için işe alım ilanı yayınlanacak.

Şu an aktif olan iş ilanına göre; Gameplay Engineering, Game Design, UX Design, Game Art ve Game Production pozisyonları için işe alımlar başladı. İsterseniz https://www.riotgames.com/en/mmo-recruiting buradaki sayfaya tıklayarak işe alım ilanı hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Dünyanın en büyük oyun geliştiricisi ve yayımcılarından biri olan Riot Games’in ekibinin bir parçası olmak isteyenler artık Riot Games MMORPG bünyesinde çalışabilirler.

Riot Games MMORPG Ne Zaman Çıkacak?

İlk olarak Riot Games’in yeni bir MMORPG geliştireceği haberi 2015 yılında ortaya çıkmıştı fakat uzun bir süredir bu proje hakkında bir şeyler duymuyorduk. Aralık 2020’de resmi olarak çalışmalara başlanacağı duyurulmuştu ve artık işe alımlar da başladığına göre, sık sık bizi güncellemelerden haberdar edeceklerdir.

Riot Games MMORPG çıkış tarihi ise ne yazık ki belli değil fakat en azından birkaç sene daha oyunun geliştirileceğini öngörmek mümkün. Bana kalırsa 2 ya da 3 yıl sonra Beta testi süreci başlar.

Oyunun ne zaman çıkacağı konusundan çok, oyunun hikayesi ve nasıl bir oynanışa sahip olacağı daha önemli bir konu bence. LoL evreni çok geniş ve tam olarak yeni bir MMORPG oyununa uygun. Ek olarak, Riot Games’in profesyonelliği de işin içine girince, bizi çok kaliteli bir MMORPG oyunu bekliyor diyebiliriz.

Riot Games MMORPG oyunu hakkında tüm gelişmeler için beni takip edebilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.