Rappelz Türkçe Yapmak

Merhaba arkadaşlar;

Yıllara meydan okuyan MMORPG oyunu Rappelz, bildiğiniz üzere Türkçe dil desteğini yavaş yavaş çekiyor. Bundan birkaç sene önce oyuna eklenen yeni eşyalar, yeni özellikler Türkçe diline çevrilmemişti ve böylelikle sadece eski arayüz Türkçe olarak kalmıştı. Böyle idare ediliyordu elbet. Son birkaç aydır ise Rappelz’in arayüzü bile Türkçe karakterleri desteklememeye başladı. 

Bu da demek oluyor ki; Webzen, Türk oyuncuları oyunu İngilizce oynamaya zorluyor. Yakında Rappelz Launcher’da ki Türk bayrağını da kaldırırlarsa, şaşırmamak gerekir.

Lafı fazla uzatmadan direkt konuya gireceğim. Rappelz Türkiye grubumuzdan Alper Okur kardeşimiz, Rappelz Türkiye camiası için oyunun Türkçe karakter sorununu çözdü. Oyunun arayüzünü anlamakta zorlanan oyuncular, bu dosyayı indirerek, yeniden Rappelz’i Türkçe olarak oynayabilirler. Unutmayın. Sadece oyunun arayüzü Türkçe olacaktır.

Çok yakında ise bu dosyaları manuel olarak indirip kurmak yerine, otomatik bir şekilde kuran programı da yine Alper Okur kardeşimiz yapıyor. Rappelz Türkçe arayüz hakkında tüm detayları hem Rappelz Türkiye grubumuzdan, hem de buradan takip edebilirsiniz.

rappelz türkiye facebook

Rappelz Türkçe yapmak için bu bağlantıyı inceleyebilirsiniz: https://drive.google.com/file/d/1NiS5g4fB5GwU_DvVbGn9f13SKWO_94WE/view?fbclid=IwAR32XvshM1jZGNetfFWZ_igXbUCBDeT2T0ekOOEjIvcOuaMUi4UN825B2tg

Bu dosyayı indirdikten sonra, nasıl Rappelz içine kuracağınız yine ilgili indirme bağlantısında yazmaktadır. Herhangi bir sorunuz için Rappelz Türkiye grubuna üye olabilir veya buraya yorum olarak yazabilirsiniz. Daha önce yine Rappelz Türkiye grubu üyeleri tarafından rehberler hazırlanmış ve sitemizde yayınlanmıştı. Rappelz hakkında yazılan diğer rehberlere hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Rappelz Rehberleri

Webzen Ticket Atma
Rappelz Para Kazanma Yöntemleri
Rappelz Kemer Petleri
Rappelz Kupon Kodu Kullanma

İlginizi Çekebilir  Rappelz Ticket Nasıl Gönderilir?

Rappelz Türkçe Yapmak ile ilgili çalışmaları için Alper Okur’a, Rappelz Türkiye grubu olarak teşekkür ederiz. Rappelz hakkında her şeyi Türkiye’nin en eski ve en aktif Rappelz grubuna katılarak öğrenebilirsiniz. Sorunuz olursa gruptan veya buradan bize ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Mobil Oyunlar (2019) Yazıya git
+