rappelz bora

Rappelz Transfer Etkinlikleri (BORA)

Rappelz, artık BORA bünyesinde! Rappelz'in yeni şirketinin şerefine müthiş etkinlikler düzenleniyor. İşte Rappelz Transfer etkinlikleri.

Rappelz, 22.09.2020 tarihinden itibaren BORA  tarafından yayımlanacak ve bunun şerefine BORA, muazzam etkinlikler düzenliyor. Rappelz forum sayfasında duyurulan “Transfer Launch Events” başlığının çevirisidir. Gerekli yerlerde değişiklikler yapılmıştır. Rappelz Transfer Etkinlikleri başlığının orijinalini okumak için buraya tıklayın: https://forum-rappelz.boraecosystem.com

Ayrıca Rappelz’in yeni internet sitesine de buradan ulaşabilirsiniz: https://en-rappelz.boraecosystem.com

Bora’ya Hoşgeldiniz!

Maceraya bizimle başlamanız için planladığımız bazı özel etkinliklerimiz var!

 • +%50 EXP Etkinliği
 • En Yüksek Seviye Yeni Karakter
 • En Çok Kazanılan EXP
 • Drop Etkinliği
 • Altın Hafta Etkinliği

Tüm bu etkinlikler 22 Eylül’de başlayacak, 20 Ekim’de sona erecek.

En Yüksek Seviye Yeni Karakter

Bu etkinlik, bakım bittikten sonra yeni karakter oluşturanlar içindir. Etkinlik bittiği günün sonunda en yüksek seviyeye ulaşan karakter, mağazada kullanabileceği 50 Dolar değerinde nakit ile ödüllendirilecektir.

En Çok Kazanılan EXP

Bu etkinlik, yeni veya eski her karakter için uygundur. Rappelz Transfer etkinlikleri bittiğinde, etkinlik süresi boyunca her sunucuda en çok EXP kazanan oyuncu kontrol edilecek. Kazanan, mağazada kullanabileceği 50 Dolar nakit ile ödüllendirilecektir.

Drop Etkinliği

Etkinlik süresi boyunca “Bora Token” yaratıklardan düşecektir.  Bunları, Katan’da Guard Captain Isla’ya götürebilirsiniz. 1 Token karşılığında 1 ödül alacaksınız. Aşağıdaki ödüller, “VIP Ticket: Exchange Gifts” menüsünden edinilebilir. Olası ödüller aşağıdadır.

Rank 7 Fortune Strike
Rank 7 Fortune Defense
Giant’s Nail
Battle Arena Crystal Box
Battle Arena Potion Box
Altered Pices Random Box (28 Days)
Special Health Potion
Special Mana Potion
Coin of Marduka
Energy of Gold
Sealing Scroll: Weapons
Sealing Scroll: Accessories
Deva’s Blessing
Power of Change: Armor
Creature Ressurrection Spellbook
Creature Re-specialization Potion
Energy of Wind
Energy of Water
Energy of Fire
Animal Cracker
Stamina Saver
Lucky Potion
Impact Amplifier
God Mother Fairy’s Bottle
Numbered Box
Clay Key covered with refinement
Clay key covered with solidity
Clay Key covered with peace
Clay key covered with sharpness
Hidden Village Pass (7 days – Character)
Commemorative Cloak
Random +1 to +5 Skill Card

Altın Hafta Etkinliği

Altın hafta etkinliği, bir kez daha Gaia topraklarına geri dönüyor! Altın Hafta Etkinliği NPC’leri Horizon, Laksi, Katan, Rondo ve Saklı Köy’de bulunur.

NPC Seçenekleri

Get The Buff – Bunu seçtiğinizde Altın Hafta güçlendirmesi kazanırsınız. Şans hariç temel istatistiklerinize 2 saat boyunca +30 ekleyecektir.

VIP Ticket: Exchange Gifts – Bu seçenek aracılığıyla, yukarıda ikonları da gözüken hediyelere sahip olabilirsiniz.

Exchange VIP Coupons for Special Offers – Bu, biletlerinizi ek ödüller için takas etmenize olanak tanır, bunlar gün içinde rastgele değişecektir! Nelerin ve ne kadar süreyle görünebileceğinin tam listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Feeling Lucky? – NPC, ek bir güçlendirmeye layık olup olmadığınızı belirleyecektir. Kararını verdikten sonra, bunu değiştiremezsiniz. Sizi layık görürse, 1 saat boyunca +38 Dark Field kazanırsınız. Aksi takdirde, 2 dakikalık bir sersemleme cezanız olacak.

Biletler Nasıl Alınır?

Giriş yaptığınız her 1 saat için 1 VIP Bilet Şans Kutusu alacaksınız. Her kutuda 1 ile 5 arasında VIP Bilet bulunur ve Altın Hafta Etkinliği NPC’leri aracılığıyla takas edilebilir.

Temel Ödüller

Aşağıdaki ödüller, “VIP Ticket: Exchange Gifts” menüsünden edinilebilir.

ÖdüllerTicket Maliyeti
Engagement Ring2
Animal Cracker6
Deva’s Blessing10
Creature Resurrection Scroll10
Creature Re-specialization Potion20
Blessed Creature Box100
Random Swimsuit Deco (Account Bound)160
Random Templar School Deco (Account Bound)160
Random Bejeweled Thai Deco (Account Bound)1601x Mega Set
1x Purse of Bright Invocations,
1x Purse of Bright Powers,
1x Luminous’ Feather (Physical) (10% 15 days),
1x Luminous’ Feather (Magical) (10% 15 days)
200

 

Rappelz Transfer Etkinlikleri aslında çok daha detaylı ancak bütün ödülleri buraya eklersem yazının sonunu göremeyebiliriz.

İlk satırlarda verdiğim Rappelz forum sitesine tıklayın ve İngilizce – Duyurular başlıklarını takip edin. Rappelz’in yeni etkinlikleri hakkında en güncel bilgileri orada bulabilirsiniz.

Facebook Rappelz Türkiye grubu için hazırlanmıştır. Gruba katılmayı unutmayın: https://www.facebook.com/groups/RappelzTurkiyeOyunculari

Bir Ping

 1. Pingback: Rappelz İndir - Rappelz'in Yeni Sitesi ve İndirme Linki

11 Yorum

 1. Grym Cevapla

  Enes bey karakterimizi transfer nasıl ediyoruz hiç bilgi verilmedi bize bu konu ile ilgili yapımcı sağolsun, yardımcı olurmusunuz rica etsem?

  1. Enes Talha Çalışkan Yazar Cevapla

   Merhaba. Aslında bir ay boyunca Rappelz’in Webzen ile ilişiğinin kesileceği ve yeni şirket BORA’ya karakterleri transfer etmemiz gerektiği söylendi. Aslında karakterlerini transfer etmeyenlerin hesaplarını geri alamayacağı söyleniyordu ancak sizin gibi çok fazla oyuncu olduğu için bir şans daha verildi. BORA’ya bu konuya dair bir mail atarsanız, size yardımcı olacaklardır. Mail nasıl atarım vb. soruların cevabını da merak ediyorsanız, lütfen Facebook Rappelz Türkiye grubumuza katılın. Buradan anlatmam çok uzun sürer, orada sizin gibi birçok Rappelz oyuncusu var. Geçmiş olsun, umarım hesabınızı geri alabilirsiniz.

 2. rappelz Cevapla

  Yeni şirketle birlikte yeni bir server açılabilir mi acaba? Ya da görsel ve içerik olarak oyunda köklü değişikliklere gidecekler mi? Fikir olarak Rappelz’in yaratık kartları fikri diğer mmorpglerde yok. Ancak hem görsel hem de içerik olarak yenilenmesi ve sıfırdan bir server açılması şart. Buna yönelik bir duyum var mı?

  1. Enes Talha Çalışkan Yazar Cevapla

   Selam. Dediğin iki şey için de bir şey söylenmedi. Bence Rappelz’de yeni bir sunucu açmazlar. Bana göre, Rappelz Steam’e gelmeli ve o sıra yeni sunucu açılmalı. Bu yapılacağı zaman, oyun tamamen ölmüş olmalı ki biraz daha idare edebilsinler. Oyun şu an ölü değil, Hâlâ oyuncu var.

   Görsel ve içerik olarak yeni bir şeyler getirirler mi bilmiyorum ancak oyunu hâlâ Gala Lab geliştiriyor. Yani bu işlerle onlar ilgileniyor. Yeni şirket böyle bir şey talep ederse yapabilirler ama talep edeceklerini hiç sanmıyorum.

 3. Rappelz Cevapla

  Enes bey dediğinizi yaptım, fakat 3. gün oldu konu ile ilgili dönüş yapmadılar, eski sunucu da kullanılan kullanıcı adını verdim envanterem de bulunan kısmi itemleri isim isim saydım toplayıcısından petine isimlerine kadar detaylı bir şekilde yazdım, şifremi de vereyim mi istiyorlar mı? Dönüş yapmaları bu kadar uzun sürmesi norml mi?

 4. Rappelz Cevapla

  Tekrardan teşşekkür ederim enes bey, o formu 2 kez doldurdum 1 hafta oldu dönüş yok, siteden de formu doldurduğumu belirttim, ses çıkmadı, sizce bu geçen süreç normal mi onu merak ettim

  1. Enes Talha Çalışkan Yazar Cevapla

   Grubumuzdan gördüğüm kadarıyla oldukça normal, telaş yapmana gerek yok. Ben bu aktarmaların daha geç yapılacağını düşünmüştüm zaten ama adamlar erken bile davrandı. Bu yüzden şimdilik bekleyin.

 5. Rappelz Cevapla

  Çok teşekkür ediyorum enes bey, geç kalıp kalmadığımın endişesindeydim ama anladığım kadarıyla bu işlemi gerçekleştirmekle meşguller..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.