Rappelz Ticket Nasıl Gönderilir?

Online oyunlar oynarken bazı durumlarda oyun yönetimi ile iletişime geçmemiz gerekebiliyor. Rappelz topluluklarında ise çok sık “Ticket nasıl gönderilir?” sorularıyla karşılaştığım için bu basit ve ayrıntılı rehberi hazırlama gereği duydum. Aklınızda soru işareti kalmaması adına yazıyı görsellerle destekleyeceğim. Görselleri sırasıyla takip ederseniz, Rappelz yönetimine yani Webzen‘e Ticket gönderebilirsiniz.
Öncelikle ilk olarak Rappelz‘in internet sitesinden ekran görüntüsünde gördüğünüz “HİZMETLER” bölümüne tıklayın.

Rappelz
Ardından gelen ekranda işaretlediğim “MÜŞTERİ DESTEK” bölümüne tıklayın.
Rappelz
Daha sonra sıkça yaşanan sorunların çözümü için hazırlanan rehber karşınıza gelecek. Burada aradığınız sorunun cevabı varsa sorunu direkt olarak çözebilirsiniz ancak Ticket atmanız gerekiyorsa işaretlediğim bölümde herhangi birine tıklayabilirsiniz.
Rappelz
Herhangi bir soruna tıkladığınızda işaretlediğim gibi “Bir Bilet Gönder” yazısını göreceksiniz. Oraya tıklayın.
Rappelz
Karşınıza gelen bölümde ise yaşadığınız sorun hakkında kategori seçmenizi istiyor. Doğru kategoriyi seçerseniz daha hızlı yanıt alabilirsiniz.
Rappelz
Son aşamaya geldiniz. Bundan sonra boş alanları eksiksiz bir şekilde doldurun. Daha sonra işaretlediğim gibi “Tamam” tuşuna basın.
Rappelz
Görselleri takip etttiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde Webzen’e Ticket göndermiş olacaksınız. Umarım yardımı dokunur. Birkaç günde cevap alamazsanız tedirgin olmayın. Bazen haftalar hatta aylar sürebiliyor. Ticket gönderirken sorun yaşarsanız yorum atabilirsiniz. Bu rehber Rappelz Türkiye grubu için hazırlanmıştır.
İlginizi Çekebilir  Harry Potter: Wizards Unite Açıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Vahşet Filmi Hakkında Yazıya git
+