rappelz-oyuncu-sayısı

Rappelz Oyuncu Sayısı Nasıl? (2020)

Rappelz'in oyuncu sayısını merak edenler için güzel bir cevap olacak olan Rappelz Serafin Hatıra Etkinliğinden geriye kalanlar burada.

Rappelz oynanır mı? 2020’de bile mi? Evet. 2020’de bile Rappelz’i oynuyoruz ve oynamaya devam edeceğiz. Ama oyunun oyuncu sayısı nasıl ki? Bu yazının sonunda Rappelz oyuncu sayısı hakkında fikir edinip ne denli büyük bir kitle olduğumuzu göreceksiniz.

Bu oyunun şu an bile oynanmasının başlıca sebepleri var. Eski bir oyun olduğunu kabul ediyorum ancak artık MMORPG kitlesi yaşını başını almış insanlardan oluşuyor ve hepimiz Old-School MMORPG oyunlar oynamayı seviyoruz. Rappelz’de bunlardan biri.

Rappelz’in eşsiz pet sistemi, şu an bile eşsizliğini koruyor. Yeni çıkan MMORPG oyunları arasında hiçbirinde bu kadar detaylı bir pet sistemi bulunmuyor. Bulunmaz bir nimet, hâlâ üstüne koyan olmadı.

Genelde eski MMORPG’ler yalnızlığına terk edilir ve oyunu sadece sadık oyuncular götürür. Rappelz böyle değil. On yılı aşkın bir zamandır açık olmasına rağmen hâlâ yeni güncellemeler alıyor. Yeni zindanlar, yeni eşyalar vesaire. Rappelz’in sürmesini sağlayan en önemli etkenlerden birisi budur.

Rappelz oynanır mı diye merak eden ve oyuncu sayısını merak eden eski oyuncular vardır. Şu an bu yazıyı okuyorsanız ve oynamayı planlıyorsanız, hiç beklemeden Rappelz topraklarına geri dönün. Rappelz Türkiye olarak çok büyük bir topluluğuz. Bunu şu an gördüğünüz ekran görüntülerinden ve yazının sonundaki videodan da görebilirsiniz. Ufuk’ta nasıl bu kadar çok oyuncu var diye merak edenlere, hemen aşağıdaki “Rappelz oyuncu sayısı 2020” başlığında cevap vereceğim.

rappelz-oynanır-mı

Rappelz Oynanır Mı?

Oyunumuzun ilk yayımcısı gPotato idi ve 2015 yılında şirket Webzen’e satılmıştı. Böylelikle tüm yayımcılık hakları Webzen şirketinin olmuştu.

İlginizi Çekebilir  Rappelz Kemer Petleri

Webzen’de şimdi kendi oyunları olan Rappelz ve Flyff’ı BORA adındaki Güney Koreli bir şirkete sattı. Yani artık oyunumuzun yayımcısı BORA. Tabii Gala Lab oyunu geliştirmeye devam edecek.

Bu sebeple, henüz Rappelz hesaplarını Webzen’den BORA’ya transfer etmemiş olanlar 22 Eylül 2020’ye kadar hesaplarını mutlaka transfer etsin. Yoksa hesabınızı kaybedersiniz. Transfer sorunları hakkında her şeyi aşağıya yorum olarak yazabilir veya Rappelz Türkiye Facebook grubumuza katılabilirsiniz.

Rappelz Türkiye Grubuna Katılın
Rappelz Türkiye Facebook grubuna katılmak için https://www.facebook.com/groups/RappelzTurkiyeOyunculari buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Türkiye’nin tek aktif Rappelz grubudur.

Rappelz Oyuncu Sayısı (2020)

Rappelz Türkiye topluluğu olarak grubumuzun kapak fotoğrafında gözükmek isteyenler için 27.08.2020 23.30 tarihinde Ufuk’a gelmeleri için bir çağrıda bulunduk. Saat 23.30’dan birkaç dakika sonra Ufuk’ta müthiş bir kalabalık oluştu ve bu müthiş kalabalık sürekli arttı.

Grubumuz için çok güzel bir hatıra fotoğrafı çekmekle kalmadık, aynı zamanda Rappelz topraklarındaki (Rappelz EU serveri) geniş Türk kitlemizi de herkese gösterdik.

İstediğimiz zaman nasıl beraber toplanabildiğimizi, organize olabildiğimizi Rappelz’in yabancı uyruklu oyuncuları da görmüş oldular. Rappelz oynanır mı diye soranlar veya Rappelz oyuncu sayısı hakkında bilgi almak isteyenler için bu eşsiz güzellikteki anımızı onlara gösterin.

Yazının sonunda izleyeceğiniz Rappelz oyuncu sayısını göreceğiniz video, fotoğraf çekimi bittikten sonra ve oyuncular dağılmaya başladıktan sonra çekildi. Yine de çok fazla kişi var değil mi? Ufuk şehri çok uzun bir zamandır bu kadar kalabalığı bir anda görmemişti ve Rappelz Türkiye olarak sadece Türk oyuncularla bunu başardık.

İlginizi Çekebilir  Rappelz Ticket Nasıl Gönderilir?

Elbette her şey bir kapak fotoğrafı değil. Bu kadar oyuncuyu görmezden gelemezler! Bu hatıra etkinliğinde geriye kalan fotoğraf ve videoları BORA’ya iletip, Rappelz’in yeniden Türkçe dil desteği kazanması için çabalayacayız. En azından, Türkçe karakter sorununun düzeltilmesi için çabalayacağız.

Rappelz Serafin 2020

Rappelz Serafin 2020

Buradan tekrar Rappelz Serafin Hatıra Etkinliğine katılan herkese teşekkür ediyorum. Oyuncuları etkileyen her büyük olayda yeniden Türk kitlesini bu şekilde hatta daha da iyi organize olarak gösterebiliriz.

Güzel geceden geriye kalan tüm anları Rappelz Türkiye grubumuzun albümünden görebilirsiniz.

Facebook grubuna katılmak için Facebook arama bölümüne “Rappelz Türkiye” yazabilir veya yukarıda linkini verdiğim bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Rappelz Oynanır Mı?

Rappelz oynanır mı? Evet oynanır. Görmüş olduğunuz fotoğraflarda daha gelemeyenler var. Aynı zamanda Avrupa sunucusunda oynadığımız için yabancı uyruklu oyuncular da var. Biz bu hatıra etkinliğini sadece Türk oyuncularla beraber organize ettik ve sadece Türkleri kapsıyor. Belki de gördüğünüz oyuncular daha oyunun yarısıdır veya daha bile az olabilir. Biz büyük bir aileyiz.

Rappelz oynamaya isterseniz yeni başlayın, isterseniz eski oyunculardan olun. Eğer oyuna başlayacaksanız şu an tam zamanı. Oyunun BORA adındaki firmaya geçmesinden sonra bir sürü hediyeler dağıtılacak ve etkinlikler olacak. Bunları kaçırmak istemezsiniz.

Ayrıca ilk defa oynayacaksanız da korkmanıza gerek yok. Facebook grubumuza katılarak merak ettiğiniz her şeyi sorabilir ve grubumuzun değerli üyeleri tarafından hazırlanan rehberlerle oyunu kolayca öğrenebilirsiniz. Rappelz hakkında size aktaracaklarım şimdilik bu kadar. Rappelz rehber kategorisine giderek oyun hakkında yazılan diğer yazılara da bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.