pvpets tank battle royale

PvPets: Tank Battle Royale İncelemesi

Herkese selamlar. Mobil Battle Royale oyunları oynamayı sevenlere güzel bir oyun tavsiyesiyle geldim. Şimdi size henüz Google Play Store’a yeni eklenen bir Battle Royale oyununu tanıtacağım. Oyunumuzun adı PvPets. Uzun adıyla, PvPets Tank Battle Royale. Farklı bir Battle Royale oyunu deneyimi yaşamak isteyenler için güzel bir alternatif olacaktır. Oyunun geliştiricisi IUGO Games ve mobil oyun dünyasında pek de bilindik bir firma değil. Bakalım PvPets oyunu ile bir başarı elde edebilecekler mi? Lafı fazla uzatmadan, Pvpets Tank Battle Royale incelemesi yazımıza başlayalım.

PvPets Tank Battle Royale İncelemesi

Öncelikle PvPets hakkında şunu söyleyelim. Oyunda sadece 20 kişi var. Yani 20 tank yeterli büyüklükte bir haritada birbirine saldırıyor ve son ayakta kalan tank olmaya çalışıyor. Elbette belli sürelerde bulunduğunuz harita daralıyor ve en sonunda ufacık bir alan kalıyor. Bildiğiniz Battle Royale standartları. 

Haritada Heal ve size EXP kazandıracak eşyalar mevcut. Bir çatışmaya girdiyseniz ve canınız büyük oranda azaldıysa, canınızı bir an önce yükseltebilirsiniz çünkü İlk Yardım Kiti eşyasına iki adımda bir rastlayabilirsiniz. 🙂 Aynı şekilde EXP kazandıran eşya da bu şekilde. Her eşyayı aldığınızda, bir seviye kazanıyorsunuz. Seviyeniz arttıkça; canınız, hasarınız gibi pasif yetenekleriniz artıyor.

Harita alanında aynı zamanda mermiler var. Şimdi elbette tanktan tanka değişiyor ama en standart hâlinden bahsediyorum. 2 farklı şekilde saldırabilirsiniz. İlki standart saldırı ve bu saldırıda yüksek hızda fakat az hasar vererek saldırıyorsunuz. İkinci saldırıda ise, yavaş saldırı hızı ancak yüksek hasar veriyorsunuz. Pvpets Tank Battle Royale bu şekilde.

PvPets Tank Battle Royale oyununda şu da var. Tankı sürüyorsunuz evet ama Tanklarınızı bir hayvan sürüyor. İlk olarak köpekle başlıyorsunuz ve yeni kaptanlar satın alarak tankınızı daha kullanılabilir bir hâle getirebiliyorsunuz. Yani PvPets Tank Battle Royale oyununda, hem kullandığınızı Tankı, hem de Kaptanınızı geliştirmek zorundasınız.

pvpets tank battle royale inceleme

Pvpets Tank Battle Royale İncelemesi

PvPets Tank Battle Royale P2w Mi?

PvPets Tank Battle Royale oynamaya karar verenlerin öncelikli olarak soracağı sorudur eminim ki. Mobil oyun dediğimizde işler değişiyor zira genellikle çoğu oyun p2w odaklı oluyor. Maalesef PvPets oyunu da p2w öğeler içeriyor. Yani en yüksek sandığı satın alarak, aynı kupaya sahip oyunculara muazzam bir fark atabilirsiniz. Ancak şu da var. İlla oyuna para yatırmak zorunda değilsiniz.

PvPets oynamak için illa para yatırmanıza gerek yok. Oyunda her maç sonu size anahtar veya anahtarlar veriyor. Bu anahtarlarla sandıklar açıyorsunuz ve yeni Tanklar elde edebiliyorsunuz. Sadece yeni Tank elde etmekle kalmıyor, Tank kaptanını da geliştirebiliyor, yükseltebiliyor ve hatta değiştirebiliyorsunuz. Aynı şekilde kullandığınız Tankı da isterseniz geliştirebilirsiniz.

PvPets p2w mi diye merak edenleriniz için cevaplamaya çalıştım. Umarım yardımı dokunmuştur. Yine de zaman geçirmek için oldukça idealdir ve bence para yatırmadan da bir yere kadar oynanılabilir.

PvPets Tank Battle Royale Türkçe Mi?

PvPets Tank Battle Royale Türkçe mi sorusunun cevabını merak ediyorsanız hemen cevaplayayım. Evet, Türkçe. Oyun şu an yarım yamalak bir Türkçeye sahip. Yani bazı kısımları Türkçe, bazı kısımları İngilizce. Ama oyun henüz yeni açıldı ve bu bile yeterli. Buradan da anlayabiliriz ki, PvPets oyununa yakın zamanda Türkçe dil desteği sunulacaktır.

PvPets Tank Battle Royale inceleme yazımızın burada sonuna geliyoruz. Mobil Battle Royale oyunları arayanlar için iyi bir alternatif sayılabilir. Hemen aşağıdaki bağlantılardan oyunu indirebilirsiniz ve PvPets oynanış videosunu da izleyebilirsiniz. Oyuna devam etmeye karar verirsem, Pvpets Tank Battle Royale rehberi de yazabilirim.

Pvpets Tank Battle Royale Android İndir: BURAYA TIKLAYIN
Pvpets Tank Battle Royale IOS İndir: BURAYA TIKLAYIN

Siz PvPets Tank Battle Royale hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen bizimle yorum olarak paylaşın. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.