Epinevreni

PUBG MOBİLE Ucuz UC Satın Alarak Sizde Bütçenizi Koruyabilirsiniz

Tüm dünya tarafından bilinen Battle Royale türünün popüler olmasında çok büyük emeği olan PUBG’nin, mobil versiyonuna olan ilgi çok büyük. Tüm dünyada farklı oyuncular tarafından oynanan, oyunun; çıkışının üzerinden yaklaşık iki sene geçmesine rağmen halen en çok indirilen mobil oyunlardan biri olması popülerliğini kanıtlar nitelikte. PUBG Mobile’ın sevilmesinin en önemli nedeniyse hiç şüphesiz oyunun sunduğu güncelleme desteğinin düzenli ve hızlı olarak sunuluyor olması.

PUBG Mobile’ın içerisinde yer alan oyun türleri sayesinde ister tek kişi, ister arkadaşlarınızla oyuna girebiliyorsunuz. Ayrıca üçüncü şahıs kamera açısıyla ya da birinci şahıs kamera açısıyla da maça girerek rakiplerinizle mücadele edebiliyorsunuz. PUBG’i nasıl oynayacağınız tamamıyla sizin seçiminize bırakılmış durumda. Oyuncular tarafından bu kadar sevilmesinin başka bir sebebi de oyunculara sunulan özgür, kendi seçimleriyle oynama fırsatı olabilir.

PUBG Mobile Ucuz UC Nedir?

PUBG Mobile hiçbiri birbirinden üstün olmayan 100 oyuncunun rotası daha önceden belirlenmiş bir uçaktan aşağı atlamasıyla başlar. Oyun içerisinde yapacağınız satın alımlar sizi diğer oyunculardan öne geçirmez. Fakat özellikle sezon başlarında yenilenerek o sezona özel ödüller sunan Royale Pass’ı, eşyaları ve kostümleri almanızı sağlar. Oyun içerisinde yer alan bu ürünleri alabilmeniz için ilk olarak PUBG Mobile UC Satın Almanız gereklidir. Bu işlemi oyun içerisinden gerçekleştirebileceğiniz gibi oyun içi e-pin kodları ürünlerinin satıldığı sitelerden de gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Nereden Alınır

2020 Mart ayından itibaren tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü sebebiyle birçok kişi maddi olarak zor zamanlar geçirebiliyor. Bu sebepten ötürü de daha uygun fiyatlı bir şekilde alışveriş yapmak oyunculara çok cazip geliyor. Sizde daha ucuz fiyata, daha çok Unknown Cash sahibi olmak için 2 seneyi aşkın süredir aktif olarak hizmet veren Epinevreni’ni tercih edebilirsiniz. Üstelik fiyatlarının çok uygun olmasının yanı sıra canlı destek hizmeti ve üye olmadan alışveriş yapabilme avantajı da Epinevreni.com’da. Sizde uygun pubg mobile uc satın al yaparak oyun içerisinde daha fazla skin sahibi olabilirsiniz.

Kredi Kartıyla UC Satın Alabilir miyim?

Kredi kartınız ile Epinevreni’nden güvenli bir şekilde Unknown Cash temin edebilirsiniz. Kredi kartınızla tek çekim ile ödeme yapabileceğiniz gibi kredi kartlarında 12 aya kadar olan vade imkanından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca banka kartınızla, ininal ve diğer ön ödemeli kartlarıyla veya havale/EFT yöntemleriyle de ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca güven konusunda sorun yaşayan okurlarımız için belirtmek isteriz ki epinevreni.com 128 BİT SSL sertifikasına sahip olan, vergi mükellefi bir oyun satış sitesidir. Ayrıca, kredi ve banka kartlarınızla yapacağınız ödemelerde 3D Secure güvenlik sistemi sayesinde tamamen güvenli bir şekilde ödeme yapabiliyorsunuz.

Ne kadarlık UC Satın Almalıyım?

Bu durum tamamıyla size kalmış. Kendi bütçenize karşılık gelen miktarda Unknown Cash alabilirsiniz. Eğer acil bir şekilde UC almanız gerekiyorsa, fakat aybaşına daha çok varsa üzülmeyin, kredi kartınızla 12 aya kadar taksit seçenekleriyle UC almanız mümkündür. Ayrıca Epinevreni için müşteri desteği çok önemli olduğundan canlı destek ekibiyle tüm gün hizmetinizdedir. Bütün sorularınızı sağ alt köşede yer alan canlı destek ekibine sorabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir şekilde pubg mobile uc satın al ucuz işlemi yapmak için tıklamanız yeterli olacaktır.

Paylaş

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.