pubg-mobile-uc-al

PUBG Mobile Messi İle İş Birliği Yapıyor

PUBG Mobile geçmişte Dragon Ball, Evangelion, Automobili Lamborghini ve Warframe dahil olmak üzere birçok önemli iş birliklerine imza attı.

Bu iş birliklerinden yenisi, Lionel Messi’den farklı bir şekilde geliyor. Kasım ayında başlayacak olan iş birliği hakkında daha fazla bilgi için teknolive.net takip edebilirsiniz .

PUBG MOBILE, Kasım ayında Yayınlanan 2.3 Güncellemesinin Bir Parçası Olarak Resmi Olarak Yayınlanan Tek mobil oyun Battle Royale Oyunu olarak Spor Simgesinin Eşsiz Kariyerini Kutluyor, Süperstarı Dünya Çapında Oyuncuların Telefonlarına Getiriyor.

Messi, “Video oyunları her zaman hayatımın büyük bir parçası oldu.

“Antrenman yapmadığım zamanlarda oyunlar rahatlamak, eğlenmek ve takım arkadaşlarım ve ailemle bağlantı kurmak için harika bir yol.

PUBG MOBILE çok eğlenceli ve ben şahsen dünyadaki milyonlarca hayrandan biriyim.

Üzerinde çalıştığımız şeyden gurur duyuyoruz ve tüm oyuncuları PUBG MOBILE’a davet etmek istiyoruz. ” Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang şunları söyledi:

“Çoğu PUBG MOBILE oyuncusunun zaten büyük bir futbol hayranı olduğunu biliyoruz, bu yüzden sporu oyun içinde desteklemek ve yeni hayranlar çekmek için sabırsızlanıyoruz.” Dünyanın her yerinden oyuncular.

Dünyanın en iyi kulüplerinde forma giyen, Arjantin milli takımının kaptanlığını yapan, 7 kez Ballon d’Or, 6 kez de Avrupa Altın Ayakkabı’yı kazanan ödüllü futbolcu. Messi ayrıca UNICEF gibi hayır kurumları için küresel çocuk projelerine verdiği destekle tanınıyor.

Bu iş birliği, oyuncuların spor becerilerini savaş alanında sergilemelerine olanak tanıyan benzersiz bir oyun içi kıyafetler koleksiyonunu ve sınırlı bir süre için mevcut olan çeşitli öğeleri içerir.

Ortaklık hakkında daha fazla bilgi yakında. İçeride duyurulacak.

 Pubg Mobile Toplam kaç GB?

PUbg mobil oyun Android cihazında oynuyorsanız, lütfen telefonunuzda 5 GB veya daha fazla depolama alanı olduğundan emin olun.

Google Play’den bir oyun dosyası indirip oyunu açtığınızda, başka bir indirme gerçekleşir ve oyun oynanabilir hale geldiğinde (çoğu harita oyundan ayrı olarak indirilir),

Mobil oyun yaklaşık 5 GB boyutunda bir dosya indirilir. Bundan sonra, oyundan ek içerik indirmeniz gerekecek. Pubg mobil oyun dosya boyutu şu anda 5 GB’ın üzerinde, isteğe bağlı indirmeler ve diğer içerikler için haritalar ve HD içerik gibi hemen indirilmesi

Gerekmeyen bazı içerikler. Oyunu iOS’tan oynamak isteyenler için dosya boyutunun aynı kaldığını düşünebilirsiniz.

Dosya boyutları yaklaşık olarak aynıdır, ancak kalite farklılıkları nedeniyle dosya boyutunda farklılıklar olabilir.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.