Protez Saç Belli Olur Mu?

İçindekiler

Saç dökülmesi kadın ya da erkek günümüzün en büyük sorunlarından biri. Yaşanan problem için çözüm arayanlar Onnahair tarafından sunulan ideal yöntemler hakkında tüm sorularına uzmanlardan cevap alır.

%100 Doğal Ve Güçlü Görünüm

İlk olarak 1990’lı yıllarda başlayan protez saç uygulaması çok kısa süre içerisinde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de başarılı sonuçlar sayesinde yaygın olarak tercih edilmeye başlandı.

%100 doğal ve güçlü görünümü sağlayan protez saç kadın ya da erkek 12 yaşını doldurmuş ve ciddi bir cilt hastalığı olmayan herkese uygulanabiliyor. Bölgesel ya da genel saç problemi yaşayanların tercihi olan protez saç kozmetik bir uygulama olduğundan dolayı herhangi bir cerrahi operasyon gerektirmiyor.

protez-sac

Protez Saç

Protez Saç Belli Olmaz

Kişinin kafa yapısına göre özel olarak hazırlanıp uygulandığından dolayı protez saçların belli olması söz konusu dahi değil. Bunun için doğru saç merkezinde ve işinde uzmanlar tarafından kaliteli yöntemlerle uygulanması son derece önem arz ediyor.

  • Uzman tarafından uygulandığında profesyonel sonuca ulaşılır.
  • Uygulama sonrası kişi bakımına özen göstermelidir.
  • Zaman içerisinde bantlar ve yapışkan özelliği azalır.
  • Bakım süresinin uzaması halinde potluk oluşur.
  • Uygulandığı ilk anki görünümü kaybetmemek için bakımı düzenli yapılmalı.
  • Doğal ve canlı görünüm adına protez saç iyi şekillendirilmeli.

Protez Saç Ellendiğinde Anlaşılır

Doğal protez saç sadece ellendiğinde ya da tarandığında anlaşılır hava ve su geçiren altyapı üzerine tek düğüm ya da çift düğüm tekniği kullanılarak insan saçı ekilir.

Dolayısıyla doğal protez saçın karşıdan bakıldığında fark edilmesi söz konusu değildir. Uygulama yaptırılırken önem taşıyan konu insanın yüzüne uygun bir tasarımdır, özel tasarım hazır kalıp saçlara göre çok daha olumlu sonuçlar verir.

OnnaHair uzmanları yüz şekli, kafa yapısı, alın genişliği gibi kişiye özel ölçümler sonucu tasarladıkları saç protezleri ile size tam uyacak modelleri tasarlar.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir