paranormal activity 7

Paranormal Activity 7 Ne Zaman Çıkacak?

Paranormal Activity 7 ne zaman çıkacak ve Paranormal Activity 7 hakkında önemli haberlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

2007 yılında çıkan ilk filmiyle büyük bir başarı yakalayan ve tüm dünyada büyük ses getiren efsane devam ediyor. Paranormal Activity 7 vizyon tarihi ise nihâyet Paramount Pictures tarafından duyuruldu. Paranormal Activity 7 ne zaman çıkacak, merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

Tek mekân ve el kamerasıyla çekilen korku filmleri izlemeyi seviyorsanız, muhtemelen bahsini ettiğimiz filmi de seviyorsunuzdur. Düşük bir bütçeyle çekilen bu film serisi, oldukça gerici sahneleri de içerisinde barındırıyor.

En son 2015 yılında serinin PA: Hayalet Boyutu filmini izlemiştik. Aslında 6. film olması gerekiyor ancak 4. filmin adı İşaretliler olduğu için Hayalet Boyutu 5. film olarak geçiyor. 10 milyon dolar bütçeyle çekilen bu film, ne yazık ki eleştirmenler tarafından beğenilmemişti.

Aynı zamanda Paranormal Activity 7 imdb puanı da 4.6 ve oldukça düşük bir rakam. Bakalım serinin yeni filmi ile izleyicilerin ve eleştirmenlerin beğenilerini kazanabilecekler mi? Peki ya Paranormal Activity 7 ne zaman vizyona girecek, hadi ona bakalım.

paranormal activity 7 vizyon tarihi

Paranormal Activity 7

Paranormal Activity 7 Vizyon Tarihi

Paramount Pictures tarafından bir vizyon tarihi belirlendiğini söylemiştik. Şimdilik ertelenme veya başka bir sebeple ileri bir tarihe atarlar mı bilmiyoruz ancak belirlenen vizyon tarihi 19 Mart 2021. Bu tarihe bakacak olursak, filmi izlemek isteyenler biraz daha beklemeli. İnternette Paranormal Activity 7 izle, Paranormal Activity 7 fragman gibi başlıklara da aldanmayın. Serinin eski filmlerini yayınlıyor.

Şunu da unutmayalım ki, Türkiye’de daha geç bir tarihte de vizyona girebilme ihtimali yok değil. Yine de belli olmaz, zaman zaman dünyayla aynı anda vizyona giren filmlerde oluyor. Şimdilik resmi olarak duyurulan vizyon tarihi: 19 Mart 2021 tarihi. 

Yukarıda da bahsettiğim gibi, daha fazla detay öğrenmemiz için biraz daha beklememiz gerekiyor. Paranormal Activity 7 konusu veya fragman videosu bile henüz ortada yok. Paramount Pictures’dan gelecek bütün duyurular için beni takip etmeye devam edin.

Açıkçası ben bu filmin çok da başarılı olacağını düşünmüyorum. Serinin filmlerini arka arkaya izleyecek olursanız, her yeni çıkan filmde her şeyin daha da vasat ve absürt hâle geldiğini fark edersiniz. Bir yandan şunu da düşünüyorum. Uzunca bir süredir yeni film çıkmıyor. Belki de bu kadar uzun beklemek, iyi bir filmin çekileceğine işarettir.

Bu yazıda sizlere Paranormal Activity 7 vizyon tarihi hakkında ve diğer bilinmesi gerekenleri aktardım. Bu film hakkında diğer merak ettiklerinizi hemen aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Filmi çok seviyorsanız, daha önce yazmış olduğum diğer yazıyı da buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

7 Yorum

  1. Deniz Cevapla

    Paranormal Aktivity öyle ahım şahım bir film değil ama ben seviyorum. Serinin tüm bölümlerini izledim. Bakalım Paranormal Aktivity 7 nasıl olacak.. Bekliyoruz. Paylaşım için teşekkürler.

  2. Webrüya Cevapla

    Paranormal Activity serisini çok sevdim tam izlemelik birde gece izlersen süper olacak tüm seriyi bitirdim Paranormal Activity 7 bölümünü bekliyoruz bakalım nasıl olacak. Merak ediyorum. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.