ozel-gunleri-kacirmamak-icin

Özel Günleri Kaçırmamak İçin İndirebileceğiniz Mobil Uygulamalar

Doğum günü, yıl dönümü, Anneler Günü, Kadınlar Günü, yılbaşı, Sevgililer Günü ve daha birçok özel an… Böyle günlerin sayısı hayatınızda ne kadar da fazla değil mi? Kimi zaman herkes tarafından kutlanan, kimi zaman da sadece size özel olan günler, hayatın normal akışında kutlamaya değer özel anlar da yaşatıyor. Bazen bir bebeğin doğumu, bazen yeni iş kutlaması, hayatınızda unutamayacağınız günler arasında yer alıyor. Belki bir hediyeyle, belki de kısa bir mesajla kutlanan günler, hem sizin hem de sevdiklerinizin hayatını güzelleştiriyor.

Sizin için özel olan günler kadar, sevdiklerinizin de hayatında önemli yere sahip olan özel günleri unutmamak biraz zor olabiliyor. Son ana kalan hediye arayışları, unutulan günlerin telafi mesajları gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için bazı uygulamalardan destek alabilirsiniz. Yaklaşan günleri sizin için hatırlatan, siparişinizi tekrarlamanız için mail ya da mesaj yoluyla sizi bilgilendiren bu uygulamalar, çoğu zaman hayat kurtarıcı oluyor. Yoğun iş temposunda ya da hayatın genel akışında özel günleri unutmak istemeyenler, bu uygulamaları telefonlarına indirerek hiçbir anı kaçırmıyor!

Özel günleri kaçırmamak için indirebileceğiniz mobil uygulamalardan bazılarını sizin için inceledik.

ciceksepeti

Çiçek Sepeti

ÇiçekSepeti

Hemen herkesin online alışveriş ile hediye gönderimi yaptığı günümüzde; çiçekten aksesuara, çikolatadan kıyafete varana kadar geniş bir ürün yelpazesi olan ÇiçekSepeti, aynı zamanda özel günleri unutmamanız için Hatırlatma Servisi hizmetini de sunuyor. ÇiçekSepeti’nde özel gününü hatırlamak isteyeceğiniz kişinin adını, hatırlatılacak özel günü, tarihini, telefon numaranızı ve hatırlatma sıklığını seçerek sevdiklerinizin özel günlerini kaçırmadan zamanında kutlayabilirsiniz. IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarınıza Çiçek Sepeti indirmek ise çok kolay! Birkaç adımda ÇiçekSepeti mobil uygulamanızı telefonunuza indirerek sevdikleriniz için trend ürünler bulabilirsiniz. Bu sayede tek bir uygulama üzerinden hem önemli tarihleri öğrenebilir hem de sevdiklerinize en uygun hediyeleri satın alabilirsiniz.

google-keep

Google Keep

Google Keep

Hatırlatıcı uygulamaları arasında herkesin kullanabileceği kolay arayüzü ile trend uygulamalar arasında yer alan Google Keep geliyor. Yapmanız gerekenleri, unutmamanız gereken önemli tarihleri not alabileceğiniz bu uygulama, aynı zamanda metin, görsel ve ses eklenebilmesi özelliğiyle de dikkat çekiyor. Dilerseniz notlarınızı sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bu uygulama sayesinde, sevdiklerinizin özel günleri kaçırmadan tam zamanında kutlama yapabilirsiniz.

to-do-reminder

To do Reminder With Alarm

To Do Reminder with Alar‪m

Özel günleri hatırlamakta zorlanan kullanıcıların kurtarıcı uygulamaları arasında To Do Reminder with Alarm geliyor. Özel Günler başlığı altında bir seçenek de sunan bu uygulama, sevdikleriniz için önemli olan tarihleri not almanızı kolaylaştırıyor. Doğum günü, yıl dönümü, Sevgililer Günü gibi özel günleri bu uygulama üzerinde not alabilir ve ne sıklıkla hatırlatma istediğinizi de seçebilirsiniz. Facebook, Google Takvim ve telefondaki kişilerinizdeki bilgileri senkronize eden bu uygulama, büyük kolaylık sunuyor.

todoist

Todoist

Todoist

Özel günleri kaçırmamak için indirebileceğiniz mobil uygulamalar arasında son önerimiz ise Todoist. Yapmanız gereken tüm işleri ekleyebileceğiniz, tarihleri düzenleyebileceğiniz ve sevdiklerinizin özel günlerini ekleyebileceğiniz bu uygulama, belirlenen zaman aralıklarında size hatırlatma yaparak zaman kaybetmemenizi sağlıyor. Hepsi birbirine karışan bu özel günler, burada yer alan özel seçenekler ile düzenleniyor ve işinizi bir hayli kolaylaştırıyor.

Sizin yerinize özel günleri not alan ve hatırlatma yapan bu uygulamalar sayesinde artık özel günleri birkaç gün geçtikten sonra kutlayan o kişi olmayacaksınız!

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.