beko-servis

Özel Beko Servis Beşiktaş Kalitesi İle Tanışın

İstanbul halkı için tek bir ilçede ya da tek bir noktada değil tüm İstanbul’a servis hizmeti sunuyoruz. Beyaz eşyalarınızın sizlere çıkaracağı her türlü sorunlar için bizleri haftanın her günü arayabilirsiniz. Teknolojinin yakın takipçileri olan İstanbul halkı her yeni ürünle bizlerden daha önce tanışıyor diyebiliriz. Bu hıza yetişmek için markaları sürekli olarak takip eden bir ekibimiz var. Ürünleri kısa sürede temin edip atölyelerimizde inceleme fırsatına sahip oluyoruz. Servis hizmetlerimizde test sürecimiz biraz uzun sürüyor.

Bu süreç ürünlerin verimliliğini ve çalışabilirliğini kontrol etmek için. Testlerin bir diğer getirisi ise ürünün sizlere tekrar tekrar sorun çıkartmamasıdır. Meydana gelebilecek sorunları önceden tespit edebiliyor ve sizlere bilgileri sunuyoruz. İstanbul halkının ihtiyaçlarını düzenli olarak yaptığımız anketler sayesinde kolayca belirliyoruz.

Çağrı merkezlerimiz de bu konuda hiç fena sayılmazlar. Her Beko servis talebi için müşterilerimizin fikirlerini alan çağrı merkezi ekiplerimi günün her saati sizleri telefon başında bekliyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.