Otryv filmi

Otryv (Break) Filmi Hakkında

Otryv (Break) korku filmi izlenir mi? Break filmi konusu ve Break filmi hakkında her şey!

İçindekiler

Herkese selamlar. Yeni bir gerilim filmi anlatımıyla daha beraberiz. Her yerde korku filmi olarak geçiyor ancak korkuyla pek bir alakası yok diyebilirim. Tamamen bir gerilim filmi. Birkaç gündür takipçisi olduğum ve yorumlarını takip ettiğim Rus yapımı gerilim filmi Otryv – Break filmini sonunda izledim. Otryv filmi hakkında iyi şeyler düşünüyorum ve şimdi bunu sizinle paylaşacağım. 2019’da çekilen Rus yapımı Otryv filmini izlemek isteyenler veya izlemeyi düşünenler aşağıdan filmin incelemesini okuyabilirler.

Otryv Filmi Konusu

Bir dağın tepesinde, teleferikte yılbaşı gecesini kutlamak isteyen beş genç arkadaş, teleferiğin içinde mahsur kalır. Eğlenceli anlar geçiren arkadaşlar, yakında hayatta kalma mücadelesi verecekler.

Otryv Filmi Hakkında

Break filmi hakkında söyleyeceğim ilk şey, 2010 yapımı gerilim filmi Frozen’a tema olarak oldukça benziyor olması olacak. Orada da teleferikte mahsur kalıyorlardı ve filme ilk başladığımda Frozen filmi aklıma geldi. Kar ve hayatta kalma temalı filmleri seviyorsanız hem Frozen’ı hem de Otryv filmini öneririm.

Şimdi Otryv filmine en baştan başlayalım. Bir grup arkadaş, yılbaşı gecesi için teleferiğe biniyorlar. Fakat tam gece yarısında ve teleferiğin kapandığı zaman. Yalvara yalvara biniyorlar zaten. Yani teleferikte sadece onlar var. Bindiklerinden birkaç dakika sonra, elektrikler kesiliyor ve ortada kalıyorlar. Elbette bu onları üzmüyor ve eğlencelerine devam ediyorlar. Tabii ki, ardından elektrikler geliyor ve teleferik çalışmaya devam ediyor.

Bu olaydan sonra, makine dairesinde talihsiz bir olay yaşanıyor ve teleferik ne yazık ki bozuluyor. Yine çalışacağını ümit eden arkadaş grubu, hiç istiflerini bozmuyor ve eğlence tüm hızıyla devam ediyor.

Otryv Gerilim Filmi

Break Korku Filmi (2019)

Eh, bir süre bindikleri teleferik hareket etmeyince artık panik olmaya başlıyorlar ve hayatta kalma maceraları burada başlıyor. Bu aşamadan sonra, soğukla ve birbirleriyle mücadele etmek zorundalar. Birilerinin kurtarmasını bekleyen arkadaş grubu, kimse gelmeyince kendileri çözümler arıyorlar ve hepsi sonuçsuz kalıyor tabii ki. Elbette herkes korku içinde ve fazla zamanları da yok. Bu yüzden hepsi geriliyor ve kendi aralarında da atışıyorlar. 

Hatta öyle bir karakter var ki, gerçekten izlerken sinirleriniz bozulacak. Bir karakter anca bu kadar sinir bozucu olabilirdi. Her neyse. Teleferikten kurtulmak için türlü türlü şeyler deniyorlar ancak normal olarak sonuçsuz kalıyor. 

Güzel bir başlangıç ve güzel bir son ile bize veda eden Otryv yani Break filmi, hayatta kalma temalı gerilim filmi sevenler için biçilmiş kaftan. Tek mekân filmi de diyebiliriz aslında çünkü filmin neredeyse tamamı teleferiğin içinde ve çevresinde geçiyor.

Otryv yani Break filmi hakkında aklımda soru işareti kalan bir nokta var. Teleferikte mahsur kaldıklarını anladıklarında, aralarından biri bir rüya görüyor ve rüyasında onları helikopterle kurtarmaya geliyorlar. Helikopterle onları kurtaran adamı uzun uzun gösteriyorlar ve ben de kendisi hakkında önemli bir detay var diye düşündüm. Ama hiçbir şey yok. Siz de merak ederseniz diye şimdiden söyleyeyim dedim. 🙂

Otryv Filmi İzlenir Mi?

Yukarıda da söylediğim gibi. 2010 yapımı gerilim filmi Frozen’ı beğendiyseniz bunu da izlememeniz için hiçbir sebep yok. Gerçekten güzel ve sonunun da hoş olduğu bir gerilim filmi olmuş. Yani, Otryv filmi izlenir. İzleyin ve izletin. Siz Otryv filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Filmi izledikten sonra hemen aşağıdaki yorum kısmından Otryv hakkında yorum yapmayı da unutmayın.

Break filmi hakkında daha fazla detay isterseniz Break (2019) imdb sayfasına gidebilirsiniz. Daha fazla korku filmi anlatımı ve korku filmi önerileri isterseniz de bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bugüne kadar yüzlerce korku filmi önerileri verdim ve vermeye de devam ediyorum. Bir sonraki korku filmi yazısında görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir