oriflame-uyelik

Oriflame Danışmanlık Sitesi

Oriflame, 1967 yılında Jonas af Jochnick ve Robert af Jochnick kardeşler tarafından İsveç’te kurulmuş bir kozmetik markasıdır. Oriflame şirketinin dünya genelinde 3 milyona yakın çalışanı vardır. Şirket, bakım ve kozmetik alanında hizmet vermektedir.

Oriflame ürünlerini 7 ayrı kategoride incelemek mümkündür: Bunlar; cilt bakımı, makyaj, koku, kişisel bakım, saç, aksesuar ve gıda takviyeleri.

Özellikle kadınların ve kişisel bakım meraklılarının bu markayı tercih etmelerindeki en büyük sebep, hayvanlar üzerinde deneyler gerçekleştirmemesi ve onaylı olmasıdır. Oriflayme şirketi, 2009 yılından beri hayvanlar üzerinde testler yapmamaktadır.

Dünyanın en çok satış yapan Network Marketing şirketlerinden biri olan Oriflame’de siz de satış yapabilir ve kendi işinizi kurarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Oriflame Üyelik

Oriflame üyelik sistemi, şirketin bağımsız marka ortağı olarak ürünlerini pazarlayabileceğiniz ve karşılığında ciddi miktarlarda paralarda kazanabileceğiniz bir sistemdir.

Peki şirket bünyesine katılmak ve bağımsız marka ortağı olarak para kazanmak için ne yapmak gerekir? Oriflame kayıt linkini kullanarak bir danışman ile iletişim kurabilirsiniz. Danışmanlar, sizi en doğru biçimde yönlendirecek ve marka ortağı olmanız için destek olacak.

Oriflame İle Çalışmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Şirketin ürünlerini satmaya ve para kazanmaya başlamadan önce üye olmalısınız.

Üyelik için, sizden hiçbir şekilde ücret talep edilmez ve size satış hacmi için bir şart ya da zorunluluk getirilmez.

1 yıl boyunca satış yapmazsanız, üyeliğiniz otomatik olarak silinir.

Oriflame’deki tek işiniz ürün satışı yapıp para kazanmak değildir. Kendi ekibinizi de kurarak beraber para kazanabilir ve getirdiğiniz üyeler karşılığında yükselebilirsiniz. Siz yükseldikçe, kazanç oranınız da doğru orantılı bir şekilde artacaktır.

Son yılların en moda ve güvenli satış tekniği olan Network Marketing ile siz de para kazanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şey Oriflame üye ol linkini kullanarak kayıt olmak ve bir danışmanın sizinle iletişim kurmasını sağlamak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.