orcs must die 3 geliyor

Orcs Must Die 3 Geliyor

Orcs Must Die 3 geliyor haberi ve Orcs Must Die 3 çıkış tarihi gibi bilinmesi gereken bazı detaylar yer alıyor.

Herkese merhabalar. Yeni bir oyun haberi yazısıyla karşınızdayım. Bugün, çok güzel bir şeye rastladım. RPG oyunu olan oyun Orcs Must Die, yeni adıyla yeniden sevenleriyle buluşuyor. Siz de hazırsanız, Orcs Must Die 3 geliyor yazısına geçelim ve Orcs Must Die 3 hakkında detaylara bakalım.

Öncelikle şunu söyleyelim konuya tamamen uzak olanlar için. Orcs Must Die bir oyun serisi. İlk olarak 2011’li yıllarda yayınlanmıştı ve Robot Entertainment tarafından geliştirilmişti. Ardından Orcs Must Die 2 çıkmıştı ve yine uzun bir süre varlığını korumuştu. 2017’li yıllarda ise; yine Robot Entertainment tarafından Orcs Must Die Unchained geliştirilmişti ve Gameforge tarafından yayımlanmıştı.

Bilirsiniz. Bir yerde Gameforge adı geçiyorsa, orada mutlaka öyle ya da böyle bir sorun vardır. İşte, güzelim oyun Orcs Must Die Unchained’da Gameforge’a kurban gitti ve varlığını fazla sürdüremeden kapandı. Robot Entertainment tarafından her ne kadar tekrar canlandırılmaya çalışılsa da, maalesef piyasaya tutunamadı ve oyun neredeyse bir yıl önce tamamen kapanmak zorunda kaldı.

Sürekli talihsizliklerle boğuşan ancak çok kaliteli bir oyun olan Orcs Must Die, kendini yenileyen ve geliştiren oyun serisine devam ediyor. Üçüncü oyunuyla ve yeni adıyla devam edecek olan oyun, Orcs Must Die 3 duyuruldu ve Orcs Must Die 3 geliyor!

Robot Entertainment, oyuncularını daha fazla ork tuzağına düşürmeye hazırlanıyor gibi Orcs Must Die 3 ile. Gamescom’da duyurulan Orcs Must Die 3 hakkında ilk somut adımlar şu şekilde atıldı. Orcs Must Die sayfasının profil fotoğrafı, Orcs Must Die 3 ile değiştirildi! 🙂 Ne büyük bir somut adım! 🙂 Tabii, dahası da var. Orcs Must Die 3 tanıtım videosu paylaşıldı. Tam tanıtım videosu sayılmaz ama, biraz fikir sahibi olabilirsiniz. işte. Bu tanıtım videosuna ise yazının sonundan ulaşabilirsiniz.

orcs must die 3 geliyor

Orcs Must Die 3 Geliyor

Orcs Must Die 3 ne zaman çıkacak?

Şaka bir yana, evet. Oyun Gamescom’da duyuruldu. Fakat Orcs Must Die 3 hakkında geniş bir bilgi verilmedi. Sadece ufak bir detay ve Orcs Must Die 3 çıkış tarihi biliyoruz. Bu yüzden, Orcs Must Die 3 ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız, bu yazıyla beraber öğrenmiş olacaksınız. Orcs Must Die 3 hakkında sadece bir geliştirici günlüğü duyuruldu. Bu geliştirici günlüğüne, yazının sonundan ulaşabilirsiniz ve Orcs Must Die 3 hakkında belirlenen diğer detayları da öğrenebilirsiniz. Şimdilik, yazılı bir açıklama bulunmuyor. Orcs Must Die 3 ile ilgili oyun içinden bilgiler içeren yazılı bir açıklama geldiğinde yine buradan okuyabiliyor olacaksınız. Orcs Must Die 3 çıkış tarihi ise, Bahar 2020! Evet, yanlış duymadınız. 2020 yılının bahar aylarında Orcs Must Die 3 geliyor. Yani, bu kadar erken.

Orcs Must Die 3 oyununda, Orcs Must Die serisinin diğer oyunlarından farklı olan bir özelliği biliyoruz şimdilik. Zamanla Orcs Must Die 3 oyununa özel olan özelliklerde açıklanacaktır diye düşünüyorum. Zaten, yazının sonundaki geliştirici günlüğünden ve ufak Orcs Must Die 3 trailer’dan diğer bilinen detayları öğrenebilirsiniz.

Orcs Must Die 3 Hakkında

Orcs Must Die 3 özellikleri arasında, tek dalgada tam 500 ork ordusunun yer alması bekleniyor. Daha önce Orcs Must Die oynayanlar, dalga meselesini hatırlayacaktır. Her dalgada belli bir Ork sürüsü saldırıyordu ve ekipmanlarımızla bu Ork sürüsünü savuşturmaya çalışıyorduk. Tabii, takım hâlinde. Orcs Must Die oyuncularını oldukça zorlayacağa benziyor bu. Bu tek dalgada 500 ork ordusu hakkında daha fazla detay, aşağıdaki geliştirici günlüğü videosunda açıklanıyor.

Orcs Must Die 3 hakkında elimizdeki tek bilgiler bunlar. Orcs Must Die 3 geliyor yazımızın burada sonuna gelmiş bulunuyoruz. Unutmayın! Orcs Must Die 3 çıkış tarihi, 2020 yılının bahar ayı. Ona göre hazırlığınızı yapın. 🙂 Orcs Must Die 3 hakkında haberler geldikçe, sizi buradan bilgilendireceğim. Hatta bir anda, çok bilgi gelirse, Orcs Must Die 3 incelemesi yazısı bile yazabilirim. Bu yüzden beni takip etmeye devam edin.

Siz, Orcs Must Die 3 hakkında ne düşünüyorsunuz?  Daha önce Orcs Must Die serisinden bir oyun hiç oynamış mıydınız? Sizce Orcs Must Die 3 tutan bir oyun olur mu? Orcs Must Die 3 özellikleri arasında ne gibi farklılıklar yer almalı? Lütfen Orcs Must Die 3 hakkında neler düşündüğünüzü yorum olarak belirtin. Hemen aşağıdan Orcs Must Die 3 geliştirici günlüğü ve Orcs Must Die 3 trailer izlemeyi unutmayın. Bir sonraki Orcs Must Die 3 yazısında görüşmek üzere. 🙂

Orcs Must Die 3’ten haber var! (12.12.2019 Güncellemesi)
Oyunun resmi Facebook sayfası olan @OMDGame, “boom #orcsmustdie3 work continues…” yazarak aşağıdaki GIF’i paylaştı. Orcs Must Die 3 hakkında en güncel haberler için beni takip etmeye devam edin.

boom #orcsmustdie3 work continues…

Orcs Must Die paylaştı: 11 Aralık 2019 Çarşamba

Orcs Must Die 3 Stadia Üzerinden Oynanılabilir Oldu

Aylardır bu anı bekliyorduk ve sonunda beklenen oldu, oyun Stadia üzerinden yayınlandı. Bir çoğunuzun Steam’i bekleyeceğini biliyorum ancak yine de çok merak ediyorsanız oyunu Stadia üzerinden artık oynayabilirsiniz. Hemen Google Stadia internet sitesine giderek, kaydolup oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Çok yakında Orcs Must Die 3 inceleme yazısı sizlerle olacak.

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.