once-human-incelemesi

Once Human – NetEase Games’in Yeni Hayatta Kalma Oyunu

Devasa büyüklükte yaratıkların olduğu hayatta kalma oyunu geliyor!

NetEase Games, yakında çıkacak olan hayatta kalma oyunu Once Human‘a ilk bakışı sundu ve kapalı beta tarihi hakkında detayları paylaştı. Ünlü oyun şirketinin yeni hayatta kalma oyunu Once Human çıkış tarihi ve oynanış videosu burada. Aynı şekilde, IGN etkinliğinde paylaşılan bilgilere göre bir Once Human incelemesi de yazının sonunda sizi bekliyor.

once-human-gameplay-2

Once Human Gameplay

Once Human – Kıyamet Sonrası Hayatta Kalma Oyunu

İnsanlık, canavarların serbest kaldığı ve dünyayı tanınmayacak hâle getiren kıyametin yaşandığı bir gelecekte uyanır.

Once Human oyuncuları, dünyaya adım attıktan sonra hayatta kalmak istiyorlarsa; malzeme aramak, bir ana üs inşa etmek ve korkunç canavarlarla savaşmak zorunda kalacaklar.

Oyunda gözüken canavarların bazıları, IGN’nin Summer of Gaming etkinliği sırasında ilk kez gözüktüler. Oyun görsellerinden de gözüktüğü gibi, gerçekten anormal derecede büyük canavarlar oyuncuların hayatta kalma mücadelesini durdurmaya çalışacak. Dünyayı istila eden canavarları durdurmak ise oyuncuların işbirliğine dayalı bir şekilde gerçekleşecek.

Once Human Ne Zaman Çıkacak? – Çıkış Tarihi

Once Human, Eylül 2022’de Kapalı Beta olarak çıkacak.

https://www.oncehuman.game buraya tıklayarak oyunun resmi sitesini ziyaret edebilir ve “PRE-REGISTER” butonuna tıklayarak ön kayıt için başvurabilirsiniz.

Oyun hakkında daha fazla detay merak ediyorsanız aşağıdaki Once Human incelemesi başlığını okuyabilirsiniz.

once-human-gameplay-3

Once Human Gameplay – 2

Once Human İncelemesi

Yeni hayatta kalma oyunu Once Human, oyuncuların PvE ve PvP modları arasında seçim yapmasına izin verecek. Oyuncular tehlikeli gezegeni PvE modunda özgürce keşfedebilir ve yollarına çıkan korkunç canavarlarla savaşabilir. Birlikte çalışmayı seven kullanıcılar, rakip kaleleri yenmek ve kaynakları yağmalamak için diğer oyuncularla takım oluşturacakları PvP modunu seçebilirler.

Oyuncular, ister PvE ister PvP modunu seçsinler, karşılaştıkları zorluklara karşı şanslarını artırmak için ana üslerini kurabilecek ve birikmiş kaynaklarını silahlarını, ekipmanlarını ve araçlarını yükseltmek için depolayabilecekler.

Once Human hakkında daha fazla detay geldiğinde sizinle paylaşacağım.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.