Ölümcül Labirent Yorumları

Escape Room yani Ölümcül Labirent izlenir mi? Ölümcül Labirent yorumları ve Ölümcül Labirent filmi hakkında her şey!

31 Ocak 2019 tarihinde vizyona giren Ölümcül Labirent, vizyona girmesinden bu yana hem olumlu hem olumsuz yorumlara maruz kaldı. Orijinal adı Escape Room olan filmin yönetmenliğini Adam Robitel üstleniyor. Escape Room yani Ölümcül Labirent filminin şu anki IMDB puanı ise 6.4! Tabii ki film henüz yeni vizyona girdi ve sadece 8 bin kişi oyladı. Eminim ki zaman geçtikçe büyük oranla bu puan değişecektir. Bu yazıda sizlere Ölümcül Labirent yorumları derlemesi yapacağım ve sunacağım. Dilerseniz başlayalım.

Ölümcül Labirent Yorumları
Ölümcül Labirent Yorumları

Ölümcül Labirent filmini izlemeyi düşünüyorsanız; hem yerli hem yabancı eleştirmenlerin ve izleyicilerin yaptığı yorumlara bu sayfa üzerinden göz atabilirsiniz. Ayrıca, siz de mutlaka Ölümcül Labirent hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Ölümcül Labirent Yorumları

  1. Fragmanı bile izlemeden sadece arkadaşlarımın zorlamasıyla bu filme gittim. Bugünlerde korku filmi bulmak oldukça zor, biliyorum. Ölümcül Labirent filminin de sıradan bir film olduğunu düşünüyordum ama yanıldığımı fark ettim. Bu filmin konsepti oldukça hoşuma gitti benim. Film beni hiç sıkmadı ve Testere (Saw) gibi çok kanlı bir filmde değildi. Karakterleri ve onların geçmişlerini de sevdim. Hepsinin nasıl bir araya geldiğini izlemek oldukça güzeldi. Kısaca, çok iyi bir filmdi. Kesinlikle Ölümcül Labirent filmini izleyin.
  2. Eleştirmenleri asla dinlemeyin! Bu film çok şaşırtıcı!
  3. Bu filmi eşim ve çocuklarımla beraber izlemek için sinemaya gittik. Ben ve herkes filmden oldukça etkilendi. Oyunculuk harikaydı, daha da harikası Ölümcül Labirent‘in hikayesi harikaydı, hiç sıkıcı değildi. Testere (Saw) filmlerini ve odadan kaçış filmlerini birleştiren mükemmel bir yapım. Bu filme tek eleştirim, sonunu anlamanın biraz zor olması.
  4. Beni yanlış anlamayın, rezil bir film demiyorum ama bu film iyi bir film değil. Oyunculuk ve görsel efektler çok kötü. Ancak filmin ikinci yarısı biraz daha iyi denebilir.
  5. Hiçbir yorum okumadan Ölümcül Labirent izlemeye gittim. Karakterlerin hepsi can sıkıcı ve oldukça aptallar. Ama size bir şey söyleyeyim, bu film çok komik! Ölümcül Labirent yorumu yapmamı istiyorsanız sadece komik der ve geçerim, hepsi bu.
  6. Ölümcül Labirent bana 1998 yapımı “Cube” filmini hatırlattı. Bu kötü bir şey değil, ilgimi çekti. Filmin bitişi biraz beklentimin altında.
  7. Filmde beklediğimden daha fazla keyif aldım. Filmi bitirmek için zorlamışlar ve ikinci filme köprü kurmuşlar, umarım daha iyi bir film olur.
  8. Gerçekten hayal kırıklığı yaratan bir filmdi benim için. Hiç orijinal bir film değil. Korkunç bir filmde değil. Sadece zaman kaybı. Şu anda bir sürü iyi korku filmleri var.
Ölümcül Labirent hakkında yazılmış yorumlar bu kadar. Hemen aşağıdan Ölümcül Labirent fragman videosunu da izleyebilirsiniz. Eğer filmi sinemada izlemeyi düşünüyorsanız ve yorum aramak için bu sayfaya geldiyseniz, umarım yardımcı olabilmişimdir. Ölümcül Labirent yorumları bu kadardı. Lütfen siz de aşağıdaki yorum kısmından bize Ölümcül Labirent hakkında neler düşündüğünüzü yazın, iyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.