Nova Prospekt Filmi: Kapalak Kızı

Paranormal olaylar, ilginç videolar, tuhaf olayların yaşandığı yerler ve girilmesi zor olan yerler hakkında videolar hazırlayan ve orada bir gece geçiren Can Yavuz ve Arifhan Durmuş, yani Nova Prospekt ekibi, Youtube az gelecek olsa ki, korku filmi çıkartıyor. Nova Prospekt‘in çıkartacağı film hakkında belli olan iki şey var biri adı, diğeri ise çıkacağı yıl. Bu yazıda ise Nova Prospekt‘in çıkartacağı film hakkında en son bilgilere ulaşacaksınız.

kapalak kızı filmi
Kapalak Kızı Filmi

Aslında bir Youtube kanalı olan Nova Prospekt, daha çok doğaüstü olayların yaşandığı yerlere gidip orada bir gece geçirmesiyle ünlenmişti. Hatta öyle ki, bir dönem Youtube’da bile sürekli doğaüstü olayları araştıran kanallar türemişti. Nova Prospekt ekibinden Can Yavuz yani kendi deyimiyle Overlord, Instagram sayfasından paylaştığı bir fotoğraf ile korku filmi çıkartacaklarını takipçileriyle paylaşmıştı. Filmin Facebook sayfasını paylaşıp “Sürprize Hazır Olun” etiketiyle paylaşan Can Yavuz’a göre filmin adı Kapalak Kızı olacak ve 2018 yılında vizyona girecek.

Kapalak Kızı adını Nova Prospekt takipçileri iyi bilecektir çünkü Nova Prospekt‘in en korku dolu videolarının adının biri Kapalak Kızı. Hatta tam olarak “Kapalak Kızıyla Bir Gece“. Video çok sevilecek olsa ki, filmin adını Kapalak Kızı koymaya karar vermişler.

Zannediyorum ki Kapalak Kızı filmi de o videonun çekildiği yerlerde çekilecektir. Eğer videoyu izlediyseniz, çekim yapılan mekanın ne kadar korkutucu olduğunu göreceksiniz. Eğer iyi iş başarırlarsa yani çekim hataları çok fazla olmazsa filmin atmosferi çok iyi olacaktır.

Can Yavuz Instagram hesabından Kapalak Kızı için;
“Korkusuyla büyüleyecek. Türkiye’nin en korkunç filmi olmaya geliyor. Bu hafta ilk teaser geliyor. Film olsun diye çekilen filmleri unutun.” diyerek bir gönderi paylaştı.

Kapalak Kızı Filmi
Kapalak Kızı Filmi

Kapalak Kızı filminin duyurusunun ardından bir de afiş yayınlandı.
Afişte büyük bir “Kapalak Kızı” yazısı ve hemen altında “ÖTEKİ DÜNYADAN GELEN” yazısı dikkat çekiyor. Afişle beraber filmin yönetmen koltuğunda iki kişinin oturduğunu görüyoruz. Ramazan Özer ve Fatih Gürler, Kapalak Kızı filminin yönetmen koltuğunda oturacaklar.
Kapalak Kızı filmi Instagram hesabının biyografi kısmında ise “BU FİLMDE HER ŞEY GERÇEK!” yazısı dikkat çekiyor. Klişe Türk korku filmi sözleri aynı şekilde Kapalak Kızı filmi için de kullanılmış olabilir. Bunu bekleyip göreceğiz.

Kapalak Kızı Hakkında

Youtuber filmlerinin de sonu gelmeyecek gibi gözüküyor ama Nova Prospekt, Youtube Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip bir korku filmi çıkartacak. Bir korku sever olarak fazla bir beklenti içine girmeden bekleyeceğim. Eğer çok büyük bir beklenti içine girersem ve Kapalak Kızı filmi başarısız bir film olursa o kadar beklediğim süreye yazık olur.

Kapalak Kızı filmi vizyona girdiğinde ise (2018’de vizyona girecek) hemen filmi izleyecek ve film hakkında ki düşüncelerimi yine bloguma yazacağım.

Eh ne diyelim o zaman, Nova Prospekt ekibine başarılar. Umarım dedikleri gibi kaliteli bir film ortaya çıkarırlar ve herkesi şaşırtırlar.  Nova Prospekt kanalı umarım ki fazla bir zaman geçmeden Kapalak Kızı Teaser videosunu takipçileriyle paylaşacaktır. Bu sayfadan Nova Prospekt filmi olan Kapalak Kızı hakkında son bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Teaser yayınlandığında da bu sayfadan bulabilirsiniz. Kapalak Kızı hakkında yeni bilgiler yayımlandıkça buraya ekleyeceğiz.

Yazının başında bahsettiğim Kapalak Kızı yani “Kapalak Kızıyla Bir Gece” videosunu izlememiş olanlar var ise hemen aşağıdan videoyu izleyebilirler. Film hakkında ki düşüncelerinizi lütfen bizimle yorum olarak paylaşın 🙂

Kapalak Kızı filminin Teaser videosu yayınlandı! Çok yakında ise film hakkında detaylar, konu ve içerik yayınlanacak. Teaser videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kapalak Kızı İzle

Kapalak Kızı Fragmanı 
5 Yorum

    1. Enes Talha Çalışkan Cevapla

      Youtuber'dan zaten bir sinemacı olmaz ama arkasına kaliteli sponsorlar ve iyi bir ekip bulursa belki bir ihtimal iyi iş çıkartabilirler. Kapalak Kızı filmini yinede bekleyeceğim. Zaten Türk yapımı korku filmlerini iyi, yada kötü her türlü izliyorum. Bundan eksik kalmayı da düşünmüyorum 🙂 Bu gözler ne dandik korku filmleri gördü :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.