nba-all-world-incelemesi

NBA All World İncelemesi

Pokemon GO'nun geliştiricisi Niantic Inc'in yeni yayınladığı oyun NBA All World açıldı ve Global olarak oynanılabilir.

NBA All World, Niantic Inc’in yaklaşık 1 yıl önce duyurduğu basketbol temalı yeni AR oyunudur. Niantic Inc, aynı zamanda Pokemon GO, Pikmin Bloom, Ingress, Peridot ve Harry Potter: Wizards Unite adlı AR oyunlarının da geliştiricisidir. NBA ve AR’yi birleştiren All World’ü bekleyenlere müjde! Çünkü 24 Ocak 2023 tarihinde Global olarak açılışını gerçekleştiriyor. Merak ettiğiniz tüm detaylar burada.

NBA All World Hakkında

NBA All World hakkında Niantic’in tanıtım açıklaması şöyle;

“Hoops’un yeni çağına hoş geldiniz. NBA All-World’de vuruşlarınızı hazırlamanın, zindeliğinizi sergilemenin ve sahaya hakim olmanın zamanı geldi. En sevdiğiniz NBA oyuncularıyla karşılaşmak ve onlara meydan okumak için mahallenizi keşfederek durma noktalarınızı temsil edin. Tatbikat mini oyunlarında top oynamaya hazır olun ve 1’e 1 oynanışta yerinizi alın. Oynatıcınızı en sevdiğiniz çemberlerden ve yaşam tarzı markalarından bazılarının özel teçhizatıyla özelleştirerek havanızı gösterin. Oyunun en iyileri arasında mirasınızı sağlamlaştırmak için keşfederken, toplarken ve rekabet ederken A oyununuzu getirin!”

Ücretsiz olarak Google Play Store ve App Store’da yayınlanan oyun, tüm basketbol ve AR sevenleri sokağa çıkartacak gibi gözüküyor.

Buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.nbaallworld&hl=en_US&gl=US

NBA All World İncelemesi

NBA All World incelemesi hakkında söylenebilecek ilk şey, Pokemon GO ve diğer tüm AR oyunlarına oldukça benzer bir yapıda olduğu. Oyunda yürüdükçe karşınıza rakip basketçiler, Pokestop’a benzer duraklar ve basketbol potaları çıkıyor. Rakip basketçileri yenerek hâli hazırdaki karakterinize yeni yetenekler kazandırıp ve statlarını geliştirip daha iyi bir basketçi olmasını sağlıyorsunuz. Pokestop’a benzer duraklara gidip durağı çevirerek ise basketçiniz için yeni kozmetik eşyalar, enerji ve bazı oyun materyalleri kazanabiliyorsunuz. Basketbol potalarında ise, çevrenizdeki oyuncularla düello yapabiliyor ve bölgenizin en iyi basketçisi olmak için mücadele ediyorsunuz. Ek olarak belirtelim, bir durak 45 dakikada bir sıfırlanmakta.

nba-all-world-gameplay

NBA All World Gameplay

NBA All World içerisinde Energy, XP Wildcard, Offense Boost, Defense Boost, Fitness Boost eşyaları düşürebilirsiniz. Bu eşyaları, elde ettiğiniz tüm basketçiler için kullanabilirsiniz ancak her basketçinin standart istatistikleri olduğu için, en iyi olduğunu düşündüğünüz basketçiniz için harcamanız sizin için daha iyi olacaktır.

NBA All World, henüz yeni açılan bir mobil oyun olduğu için gelişmesi ve yeni özellikler eklenmesi için zaman tanıyın. Merak ettiğiniz her şeyi hemen aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir