mobil-korku-oyunlari

Mobil Korku Oyunları (2023)

Google Play Store'dan indirebileceğiniz Android korku oyunları ve korkunç oyunlar listesi yayınlandı!

Mobil korku oyunları; telefonunda korkmak isteyenler, sırları çözerek ilerlemek ve korkusunu yenmek isteyenler için tercih edilen bir türdür. Mobilde korkunç Android oyunları bulmak zor olduğu için, sizin için en yüksek puana sahip ve en çok indirilen mobil korku oyunları listesi hazırladım.

Aşağıdaki Android korku oyunları, hiçbir ek program vs. gerektirmeden direkt Google Play Store üzerinden indirilebilir ve oynanılabilir.

Mobil Korku Oyunları

Mobil korku oyunları aşağıda listelenmiştir.

Slender The Arrival

Klasik ve efsanevi kurgusal karakter Slender Man’in mobil oyunu. Slender The Arrival 2018 yılında çıkmıştır ve Android bir oyundur. Oyun, takım elbiseli ürkütücü derecede zayıf bir adamın sizi takip ederken bir ormanda sekiz sayfa toplamak gibi basit bir konusu vardır ve karanlık atmosferi oyunu tam bir mobil korku oyunu yapar.

Eyes

En iyi Android korku oyunları söz konusu olduğunda, Eyes genellikle birçok listenin başında yer alır. Bizim mobil korku oyunları listemizde de üst sıralarda kendine yer bulabildi. Neredeyse on yıldır mobil cihazlarda korku türüne hakim olan bir klasik.

Yıkılmış evleri keşfetmenin ürkütücülüğüyle beraber, büyük canavarlardan da kaçınmanız gerekecek. Oyundaki her haritadan kaçabilir misiniz?

Alien Isolation

2013 yapımı korku oyunu Alien Isolation’ın mükemmel mobil uyarlaması, Android korku oyunları arasında her zaman bir numaradır. PC ve konsol deneyimini mobile taşıyan bu harika korku oyununu mutlaka deneyin. Ellen Ripley’in kızı Amanda olarak oynarken ölümcül, ıssız Sivastopol Uzay İstasyonunda gezineceksiniz. Keşfettikçe, hayatta kalan diğer insanlar, başıboş androidler ve birçok zorlu rakiple ve dostla karşılaşacaksınız.

Five Night’s at Freddy’s

Five Nights at Freddy’s serisi, Android’deki en önemli korku oyunlarından biridir. Tüm zamanların en popüler oyun serilerinden biri olan FNAF, kesinlikle en az bir kere duyduğunuz bir seridir. Basit, Jumscare ile dolu bir mobil korku oyunu ile ilgileniyorsanız, Five Nights at Freddy’s tam olarak budur. Burada herhangi bir derin oyun mekaniği bulamayacaksınız, ancak eğlenceli ve rahatsız edici olabilir.

Bendy and the Ink Machine

Mobil korku oyunları listesinin FNAF ile beraber en basit ama korkunç Android oyunlarından biri olabilir. Oldukça sakin bir birinci şahıs korku macerası olan terk edilmiş Disney benzeri bir stüdyoyu keşfedeceksiniz. Tesisin tüyler ürpertici karikatürlerinden kaçabilecek misin?

The Walking Dead: Season One

The Walking Dead kesinlikle şu anda mevcut olan en iyi Android korku oyunlarından biridir. The Walking Dead: Season One, video oyunu hikaye anlatımında bir şaheserdir. Mobil korku oyunları arasında size çığlık attırmayacak ve çok korkunç olmayan bir oyundur ancak yine de korku oyunları listesinde kendine yer bulabilecek kadar iyidir. Kesinlikle öneririz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir