minion masters kodları

Minion Masters Kodları (2020)

Minion Masters oynamak isteyenlere büyük kolaylık sağlayacak bedava kodlar bu sayfada yer alıyor.

Minion Masters, Beta Dwarf’ın geliştirdiği ve yayımcılığını yaptığı stratejik bir kart oyunudur. Oyunda, arenaya gönderdiğiniz her kağıt canlanıyor ve karşı tarafın kalesini yok etmek için hareket ediyor. 2 – 6 dakika arasında geçen bu stratejik savaş oyunu, 200’den fazla kart barındırıyor. Minion Masters kodları başlığındaki kodları kullanarak daha fazla karta ve hediyeye sahip olabilirsiniz. 🙂

PC’de Clash Royale tarzı oyun arayanlar için birebir diyebileceğim Minion Masters, kısa sürede eğlenmek isteyenler için birebir. Bu yazıda sizlere oyun içerisinde daha fazla karta sahip olabilmeniz için ve çeşitli hediyeler kazanabileceğiniz kodları paylaşacağım. Kodların hepsi günceldir.

Minion Masters Hakkında

Minion Masters, 1v1 ve 2v2 olarak savaşabildiğiniz bir kart oyunu. 2 Aralık 2016 tarihinde yayınlanmıştır ve anlık olarak binlerce oyuncuyu ağırlamaktadır. Oyunu Steam, Discord, Xbox One, ve MacOS üzerinden oynayabilirsiniz.

Oyunda karşı tarafı alt etmek için kartlarınız arasında çeşitli kombinasyonlar yapmak zorundasınız ve istediğiniz kartı elde etmek için daha fazla oynamalı ve daha fazla sandık kazanmalısınız. Yazının sonunda fazladan sandık alabilmeniz için size bedava kodlar paylaşacağım.

Oyun tarzınıza göre oyunda bir usta seçiyorsunuz ve o ustanın pasif yeteneklerini ve aktif yeteneklerini kullanabiliyorsunuz.

Minion Masters’ın dereceli sistemi de bulunuyor ve hatta oynadığınız her maçta aslında dereceli maç yapmış oluyorsunuz. Oyun çok basit ancak ustalaşması biraz zor. Bu yüzden, uzun bir süre üst liglere çıkamayabilirsiniz.

E-spor ligi bile bulunan bu ücretsiz oyuna bir şans vermenizi öneririm. Pişman olmayacağınız bir oyun. En azından bir süre oyalanmanızı sağlayacaktır. Zaten boyutu da oldukça ufak.

Başlangıç seviyesinde ve orta seviyede bir oyuncuysanız aşağıdaki kodlar çok işinize yarayacak. Dilerseniz Minion Masters kodları başlığına geçelim.

Minion Masters Kodları

Hemen aşağıdaki kodları kullanarak direkt kart sahibi olabilirsiniz.

 • Crystal Archer: RB8-3ME
 • Bannerman: vc296x
 • Propeller Horde: 4LK-YEK-82N
 • Battle Shi-hou: FMA-PLJ-GM5
 • Scrat Launcher: KCV-6R9-YRE
 • Tranquil Shi-Hou: PXR-H42-SSJ

Alttaki kodları kullanarak Power Token elde edebilirsiniz.

 • Bedava Power Token: K4V-QTA
 • Bedava Power Token: wbnz4c

Aşağıdaki kodu kullanarak oyun içerisinde kullanabileceğiniz 2.000 altına sahip olabilirsiniz.

 • UT7-QRT-PF9

Alttaki kodlar karışık ve birden fazla hediyeler içermektedir.

 • W3Q-Y8K-967
 • 7XC-T9H-CF3
 • CRO-SSD-UDE

Minion Masters kodları bu kadar. Şimdi bu kodları nasıl kullanacağını bilmeyenler için ufak bir anlatım yapayım.

Minion Masters Kodları Nasıl Kullanılır?

İlk adım olarak oyunu kurun ve Tutorial bölümünü tamamlayın. Bunu yaptıktan sonra 7. seviyeye ulaşmanız ve menüdeki Dükkan bölümünü açmanız gerekiyor. Merak etmeyin, çok hızlı olursunuz. Dükkan’a girdikten sonra Redeem bölümüne tıklayın ve karşınıza kodları girebileceğiniz bir bölüm açılacak. Kodların hepsini sırayla oraya girin. Hepsi bu kadar.

Minion Masters oynamak ve indirmek isteyenler buradan indirebilirler: https://store.steampowered.com/app/489520/Minion_Masters/

Minion Masters oyunu için kullanabileceğiniz için daha fazla kod elime ulaşırsa sizinle buradan yeniden paylaşacağım. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Başlangıç seviyesinde bir oyuncuysanız ve Minion Masters nasıl oynanır diye merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.