Metin2 Turkey Serveri Açılışı

Metin2 Turkey sunucusu yani herkesin Edilee‘nin serveri diye beklediği sunucu 23 Ağustos öğlen saatlerinde yaklaşık 2-3 saatlik bir gecikmeyle nihayet açıldı. Bende açılış videosu çekebilmek için Turkey serveri açılır açılmaz oyuna girdim ve videoya aldım.

Metin2 Turkey
Metin2 Turkey serveri

Metin2 Turkey serveriEdilee‘nin fikirleri alınarak hazırlanmış bir server. Her hafta bol bol etkinlikler yapılacak bu sunucuda. Ve diğer sunucularla arasında büyük fark olacağı için bu sunucu hiçbir zaman birleşmeyecek ve bu sunucuya geçiş olmayacak. Yada diğer sunuculara kimse gidemeyecek. Tamamen eşit bir Metin2 ortamı yaratmak istemişler.
Bu yeni Turkey serveri hakkında umutlu olanlar da var, bir o kadar da umutsuz olanlar ve Metin2‘nin sonunun getireceğini düşünenler de var.

Umuyoruz ki Edilee‘nin tavsiyeleri üzerine açılan bu yeni Metin2 Turkey serverini Gameforge para kazanma uğruna batırmaz. Yeni açılan bu özel sunucuyla birlikte diğer sunucularda büyük bir oyuncu azalması meydana gelecektir. Bunun önüne de en kısa zamanda geçmeleri gerekiyor.

Lafı fazla uzatmadan hemen alttan Metin2 Turkey serveri açılış videosunu izleyebilirsiniz. Yeni Turkey serveri hakkında yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın.

2 Yorum

  1. Hamdi Çetin Cevapla

    Ben Yakınen takip ediyorum bu konuyu. Server açılacağını duyan bütün oyuncular varını yoğunu satmaya başladı 1 hafta öncesinden. Her şeyi ucuzdan ucuzdan okuttular ki EP falan çekilsin yeni serverda iş yapılsın falan. Daha sonra bir girdiler server'a hiç bir fark yok diğer serverlarla hani beklenti bu değildi zaten sürekli event var ep ile bir şey yapılamaz. Önceden item yapar üstünlük sağlardın diğerlerine göre burada o da yok. Hile desen yine kullanıyorlar ne anladım bu serveri açma işinden. Bende girdim sadece 5 dakika adam yok herkes pişman olmuş geri dönmeye başlamış kendi serverine tabi onca itemlerini ve karakterlerini satanlar bin pişman vakti zamanında bin tl ye satılan +90 karakterleri 250 ye satın aldım bende bu fırsattan istifade gayette memnunum herkes geri dönmüş kendi serverine sıfırdan kasmaya başlamış. Özellikle Bozgeyiği bırakanlar çok pişman 🙂

    1. Enes Talha Çalışkan Cevapla

      Gameforge şirketine güven olmayacağının bir kanıtı daha. Gameforge'u zaten oyuncular da sevmiyor ama bu yeni Turkey serveri olayı EdiLee'ye de yansıyacaktır. Bizi kandırdın vs. diyenler olacaktır. Metin2 forumunda sürekli aktifim ve bu yeni server hakkında ciddi manada şikayetler var. Gameforge para kazanma hırsına girmese her şey çok daha güzel olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.