Metin2 Steam Global Server Açılışı

Herkesin heyecanla beklediği girişlerin sadece Steam üzerinden yapılacağı söylenilen Metin2 Steam Global Server yaklaşık 15 dakika önce açıldı.
Metin2 Steam Global Server hakkında merak edilenleri burada yazmıştımBURAYA TIKLAYIN

Metin2 Steam
Metin2 Steam

En çok şikayet edilen olay, Metin2‘nin Global bir sunucusu değil, yeni açılan bir İngiliz sunucusu olması. Yani İngiliz Metin2 Clientini indiren herkes bu sunucuya giriş yapabilir ve daha kötüsü hile kullanabilir. Yöneticilerden bununla alakalı halen bir açıklama yapılmadı. Umuyoruz ki bu yanlışlığı düzeltirler ve sadece Steam üzerinden giriş yapılabilen gerçek bir GLOBAL sunucu oluşturulur.
Bir diğer ilginç olay ise, oyun açılır açılmaz giriş yaptım ve Metin2 Global Server‘a giriş yapan oyuncu sayısı gerçekten çok düşük. Bunuda yöneticilerin alakasızlığına ve sunucuların açılacağı saati belirtmemelerine bağlıyorum. Aslında Metin2 Global Server açılış saatini söylemişlerdi ama açılmamıştı. Metin2 Steam Global Server’in açılış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

13 Yorum

 1. Adsız Cevapla

  Metin2 herşey'i para'ya döktü artık herşey parayla oyuna başlamak için bile para ödeticek işine geldi gameforge.

  1. Adsız Cevapla

   oyuncular hic bir sekilde yardımcı olmuyor kapanan hesaolar açılsa kac kisi oyuna döner kazac sağlarlar onu akıl etseler bide.. yazık gameforge

 2. Kıvanç Akyol Cevapla

  Hocam Pvp server desen zevkli olmuyor çünkü herşeye erişim kolay ve ucuz. TR desen GM ticket atıyorum hileciler ile ilgili. Gerekeni yapıyoruz bildiriminiz için teşekkürler diyorlar ama GM so-ok eventi dışında oyunda yok hilecileride biz bildirirsek yada sistem yakalarsa ban yiyor. Global zor güzel ama oradada hile var ve ingilizce yani görev yapmak istesem oturup translate yapmam gerecek keşke server aynı kalsa farklı ülke oyuncuları server dilini kendi dillerine ayarlıyabilseler (Knight,Silkroad ve Cabal gibi ). Sizce hangisini oynamalıyım PVP çok basit , TR aşırı hileci , Global zor güzel ama maddi sıkıntı çok pot parası bile çıkmıyor.

 3. kenan Cevapla

  metin 2 oyunu iyi bilmek lazım bazıları tam oyunu anlamadan yorumlarda bulunuyor ve yeni oynayacakların kafasını karıştırıyorlar. bu arada pc ve server da kaliteli olmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.