Metin2 Edilee’ye Özel Server Açılıyor

Metin2 Edilee serveri hakkında tüm detayları burada bulabilirsiniz.

Eski bir Metin2 oyuncusu olan Edilee‘yi tanımayan yoktur. Hatta bir çoğumuz Metin2‘de ilk 99. seviyeye ulaşan kişi olarak tanıyor onu. Bazıları da hileyle kastığını iddia ediyor. Buralar tartışılır ancak Edilee, bütün Metin2 oyuncuları arasında tanınan bir oyuncudur.

Metin2 Edilee Serveri
Metin2 Edilee Serveri

Metin2 Edilee Server

Uzun zaman önce herkesin gönlünde taht kuran Edilee, oyuna geri döndüğünü sosyal medya hesapları üzerinden duyurmuştu. Gameforge’un kendisiyle iletişime geçtiğini ve yakında yeni sürprizler duyuracağını açıklamıştı.
Aylar… aylar geçti ve nihayet duyuruyu açıkladı. Edilee‘nin istekleri doğrultusunda yeni bir Edilee‘ye özel Metin2 serveri açılacağını duyurdu. Bütün Metin2 oyuncuları heyecanlıydı ve sabırsızlıkla Edilee serveri‘nin açılmasını beklediler.
Vakit geçtikçte Edilee ve Metin2 yönetimi bu yeni sunucu hakkında daha fazla bilgi vermeye devam etti ve en son dün yeni sunucunun açılış tarihini duyurdu.
Dün paylaşılan duyuruda sıradan bir Turkey sunucusu olmayacağını, Edilee‘nin önerileri ve istekleri doğrultusunda hazırlandığı söylendi ancak şuan için server hakkında daha fazla bilgi verilmedi. Yarın hep beraber oyuna girince göreceğiz. Ve diğer sunuculardan buraya geçiş olmayacağını söyledi. Yani herkesi eşit bir sunucu bekliyor. Herkesi meraklandıran ve üstüne heyecanlandıran Metin2 Edilee serveri yarın yani 23 Ağustos 2017’de bir aksilik çıkmadığı sürece açılıyor.
Bu arada birçok kişi Edilee‘nin yetkili olacağını zannediyor ama hayır. Edilee‘de herkes gibi orada sıradan bir oyuncu olarak başlayacak ve sizinle beraber ilerleyecek.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.