medyum-ali-gurses

Medyum Ali Gürses Hoca’ya çalışma yaptırdık

Birkaç kez medyumlarla iletişime geçmiş ve neredeyse tamamında başarısızlıkla karşılaşmış biri olarak sonuncu denemede neler olduğunu anlatmak beni gerçekten çok mutlu ediyor, çünkü bu defa anlatacağım şey başarısızlık değil, aksine bambaşka bir aleme tekrar inanmamı sağlayacak kadar büyük bir olay!

Aslına bakarsanız, bu olay benim başımdan değil, bizzat benim yardımcı olduğum çok yakın bir arkadaşımın başından geçiyor. Özellikle manevi konularda inançlı biri olması nedeniyle, bana gelip sürekli medyumlar hakkında tavsiye istemesinin de etkisiyle medyum ali gürses’i birlikte bulmamız büyük bir şans oldu.

Kendisi uzun süredir birlikte olduğu biriyle evlenmeyi istiyordu. Ancak hem aileler, hem de farklı konular nedeniyle bu gerçekleşemedi. Çok çabalasalar da olmayan ve artık ikisinin de umudunun tükendiği bu konunun çözümü için maneviyata başvurmaya karar verdi. Benim medyumlar konusunda bilgi sahibi olduğumu bildiğinden bana yardımcı olabilecek birini bulalım diye geldi ve araştırmaya başladık.

Ben daha öncesinde birkaç kez mağdur olduğumdan bu sefer ince eleyip sık dokudum ve çok uzun süre araştırdım. Birçok farklı kaynakta hep Medyum Ali Gürses’in ismi ön plana çıkıyordu, iyi ki de çıkmış… Hakkındaki yorumları, röportajlarını okuduk, daha önce çalışan kişilerle iletişime geçip bilgi aldık derken en sonunda Medyum Ali Hoca ile çalışmaya karar verdik. Kafamıza takılan tüm soruların cevabını aldıktan sonra, evlilik için vefk yapabileceğini belirtti.

Evlilik vefkinin yanında, bir de çevresel faktörlerden dolayı ikna çalışmasına ihtiyaç duyulabileceğini söyledi. Sonuç olarak iki konu için de birer vefk hazırlayıp gönderdi, bir de talimat iletti ve arkadaşım taşımaya başladı. Arkadaşım Ali Hoca’nın dediklerini yapmaya başladıktan sonra inanılmaz değişimlere şahit olduk. Ailesi, daha arkadaşım bahsetmeden bile evlilik bahsine girmeye başladı. Karşı çıkanlar, artık adının koyulması gerektiğinden bahsetmeye başladı. Üstelik, karşı çıkıyordunuz denildiğinde, “yanlış anlamışız, yanlış tanımışız” gibi tepkiler vermeye başladılar.

Velhasıl, arkadaşım mutlu bir yuva kurmak için önündeki tüm engelleri aştı. Ben bugüne kadar çok kez medyumlar konusunda mağdur olmuş olsam da, Medyum Ali Gürses’in yaptığı bu vefkler mucizevi bir şekilde arkadaşımın hayatında bir dönüm noktası oldu. Bundan sonra bir ihtiyacım olursa, direkt olarak kendisinin kapısını çalacağımdan adım gibi eminim. Benzer durumda olan arkadaşlara belki bir faydası olur diyerek yaşananları burada da paylaşmak istedim. Medyum Ali Hoca’nın telefon numarası 0535 590 62 75, mail adresi de medyumalibey@gmail.com ama biz neredeyse hep mail üzerinden iletişimde kaldık.

Paylaş