marvel-moba

Marvel Temalı Mobil MOBA Oyunu Geliyor

Marvel MOBA oyunu Marvel Super War ne zaman çıkacak? Marvel Super War nasıl oynanır ve yeni mobil MOBA oyunu hakkında tüm detaylar!

Herkese selamlar. Yeni bir yazıyla tekrar beraberiz. Bugün MOBA oyunları oynamayı sevenlere, özellikle mobil MOBA oyunları sevenlere güzel bir haber vermeye verdim. Çünkü mobil platformlara yeni bir MOBA oyunu geliyor. Hem de MARVEL temalı! Marvel MOBA oyunu hakkında tüm detaylar için yazıyı okumaya devam edin.

NetEase Games ve Marvel Entertainment, geçtiğimiz günlerde Tayland, Endonezya, Filipinler, Singapur, Malezya ve Hindistan’daki IOS ve Android cihazlarda oynanabilen ilk Marvel MOBA oyununu tanıttı. Marvel kahramanlarıyla oynayacağınız yeni mobil MOBA oyununun tam adı: MARVEL Super War!

Oyuncular, Marvel evreninin ikonlaşmış karakterleriyle oynayacaklar. Takım olarak Süper Kahramanlar ve Süper Kötüler rollerini üstleneceksiniz. Oyun şu anda yukarıdaki ülkelerden resmi olarak indirilebilir durumda. Marvel MOBA oyunu olan Marvel Super War’ı şimdilik Türkiye’den oynamak mümkün gözükmüyor. Farklı yollarla oyunu bir ihtimal oynayabilirsiniz. Onu da yazının sonunda anlattım zaten.

Marvel Super War oyunu, aslında Mayıs 2019’da tanıtılmış ve bugüne kadar tam iki beta süreci yaşamış. O günden bugünlere kadar çok fazla geri dönüş almışlar ve oyunu buna göre şekillendirmişler. Marvel Super War nihâyet hazır ve artık belirtilen ülkelerde sorunsuz bir şekilde oynanılabilir. Peki ya Marvel Super War Türkiye‘de ne zaman çıkacak?

Marvel Super War Oyna

Marvel Super War Oyna

Marvel Super War Türkiye’den Oynanılabilir Mi?

Marvel Super War Türkiye‘de resmi olarak hayır, oynanılamaz. Fakat oyunu bir şekilde APK olarak indirebilirsiniz ve deneyebilirsiniz. Marvel Super War indir yazısından oyunu indirebilirsiniz. Muhtemelen çok yüksek Ping sorunu olacaktır ve rahat bir şekilde oynamanıza imkân vermeyecektir. Oyunu bir şekilde daha oynayabilirsiniz. O da, belirtilen ülkeleri seçerek yeni bir Google Play hesabı oluşturmak. Ama bence oldukça zahmetli bir iş ve değmez. Şimdilik Marvel Super War oyununun oynanış videolarına bakarak Avrupa ve Türkiye için açılmasını beklemek. Fazla uzun süreceğini sanmıyorum. 

Marvel Super War oyunu Avrupa ve/veya Türkiye bölgesine ne zaman gelir diye soranlarınız olacaktır. Maalesef NetEase veya Marvel’dan bu konu hakkında bir bilgi verilmemiş. Yine de gerçekten uzun bir süre bekleyeceğinizi düşünmüyorum.

Mobil MOBA ve Marvel evrenini sevenler için gayet oynanılabilir bir oyun olan Marvel Super War hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen Marvel MOBA oyunu hakkında düşündüklerinizi yorum olarak belirtin. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere. Aşağıdaki videolardan Captain America, Spider Man ve Thanos’un oynanış videolarına göz atabilirsiniz.

Marvel Super War İndir

10 Yorum

  1. muhlis Cevapla

    MOBA oyun yapısı oldukça zevkli oluyor. Birde moba oyun yapısına marveli entegre ettin mi o oyunun tadından yenmeyeceğini düşünüyorum. İyi bir oyun olacaktır.

  2. Hürpost Cevapla

    Oyunu biliyorum yani duydum ama oynamadım daha önce marvel moba oyunu güzele benziyor ama oynaması zor olacak sanırım sıkıntılar var demişsiniz hayırlısı olsun bakalım.

  3. Arif Cevapla

    Moba oyunları ciddi bir kitle için hastalık boyutunda. Ayırt etmeden her türlüsünü oynayanda var, bu konuda çok seçici olanda. Şahsen bu oyunun grafik alt yapısı beni yeterince tatmin etmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.