mars online 2021

MARS Online Yeniden Açılıyor! (2021)

2015 yılında kapanan MARS Online, Suba Games ile yeniden açılıyor. İşte sizin için MARS Online kayıt olma ve indirme linki!

İçindekiler

MARS Online yani uzun adıyla Mercenary Assault And Recon Squad, 2013-2015 yılları arasında Türkiye’de de hizmet veren ve yayıncılığını Gametolia adlı şirketin yaptığı bir MMOTPS oyunu. Herkesin özlediği heyecan ve aksiyon dolu MMOTPS oyunu, şimdi Suba Games ile geri dönüyor ve elinizi çabuk tutsanız iyi olur!

Suba Games’in önderliğinde açılacak olan oyun, birkaç gün içerisinde kapalı beta olarak çıkışını yapıyor. Kapalı beta tarihleri ve indirme linki gibi detayları şimdi sizinle paylaşacağım.

MARS Online Hakkında

2013-2015 yılları arasında Türkiye’de oldukça sevilen bu oyun, MMOTPS bakış açısında bir aksiyon oyunuydu ve benzer oyunlarına nazaran hem PvP hem de PvE imkânı sunuyordu.

Hatırladığım kadarıyla, müthiş Pay to Win’in döndüğü oyunda, 2013-2014 yıllarında çok fazla oyuncu vardı ancak son günlerinde ne yazık ki kimseler kalmamıştı. Peki MARS Online neden kapandı? İşte tam da bu yüzden. P2W olan ve adaletsiz yönetim anlayışı sebebiyle çok fazla oyuncu kaybetmişlerdi. Böylelikle oyun da kapanmıştı.

Oyunu yeniden yayımlayacak olan şirket Suba Games’den size biraz bahsedeyim. Bu şirket, kesinlikle amatör değil ve on yıldan daha fazladır oyun sektöründe. Ace Online yani Air Rivals, Priston Tale gibi oyunların yayımcılığını üstleniyor. Sırada da MARS Online var. 🙂

Sadece şunu belirtmeliyim. Suba Games’in açacağı oyun, 2013 yılındaki gibi değil zira sistem gereksinimleri o yıllara göre çok yüksek. Muhtemelen eski oyunla aynı oynanışlara sahip ancak aynı grafiklere sahip değil. Sistem gereksinimlerini bu yazının en sonunda sizlerle paylaşacağım.

Oyun aynı zamanda Steam’de de yayınlanacak ama yayınlanacak tarih şimdilik belli değil. Muhtemelen açık betayı Steam üzerinden açarlar diye düşünüyorum. İşte MARS Online Steam linki: https://store.steampowered.com/app/314430/MARS/

MARS Online Kapalı Beta Ne Zaman Açılıyor? (2021)

MARS Online oynayacak ilk oyunculardan biri olmak isterseniz kapalı betaya mutlaka kaydolmanız gerekiyor. Oyun ne yazık ki sürekli açık durmayacak ilk etapta. Yani günün belli saatlerinde erişilebilir olacak. İşte MARS Online Kapalı Beta tarihleri:

Açılış Tarihi: 17 Aralık 2020 – 17:00 EST (GMT -5)
Bitiş Tarihi: 24:00 EST (GMT -5 hours)

Açılış Tarihi: 18 Aralık 2020 – 19:00 EST (GMT -5)
Bitiş Saati: 22:00 EST (GMT -5)

Açılış Tarihi: 19 Aralık 2020 – 17:00 EST (GMT -5)
Bitiş Saati: 22:00 EST (GMT -5)

Açılış Tarihi: 20 Aralık 2020 (Başlangıç saati yok.)
Bitiş Tarihi: 14 Ocak 2021 (Bitiş saati yok.)

Suba Games’in önünde uzun bir kapalı beta maratonu var. İlk 3 gün boyunca sadece birkaç saat deneyimleyebileceğimiz oyun, 20 Aralık’tan sonra 14 Ocak 2021 tarihine kadar açık kalacak. Gelişmeleri buradan ya da yazının sonunda vereceğim Discord bağlantısından takip edebilirsiniz.

mars online steam

Mercenary Assault and Recon Squad 2021

MARS Online Kayıt Ol ve İndir (2021)

Öncelikle Suba Games’in internet sitesine https://subagames.com/MARS/Home.aspx buraya tıklayarak gidin ve yukarıdaki SIGN UP butonuna tıklayarak kayıt olun.

Ardından yine aynı sayfada “GET YOUR KEYS NOW!” başlığını göreceksiniz. Adım 1’de sizden bir sponsor seçmenizi istiyor. İstediğinizi seçebilirsiniz zira kapalı betaya giriş biletiniz o sitelerin birinde.

İstediğiniz sponsoru seçin ve internet sitelerine giriş yaparak MARS Online kapalı beta kodunuzu alın.

Kodunuzu aldıktan sonra aşama 2’ye geçin ve DOWNLOAD butonuna tıklayın. Sizden kod girmenizi isteyecek. Kodu sorunsuz bir şekilde girdiğinizde sizi şöyle bir uyarı karşılayacak: “Success! Please come back on Dec 17th for the launch of our Closed Beta when the download is available.”

Bundan sonra sadece beklemeniz gerekiyor. Tüm gelişmeleri buradan ya da MARS Online Discord sunucusundan takip edebilirsiniz: https://discord.gg/6MJdVatcqk

Umalım ki, Pay to Win olmayan ve adaletli bir oyun oynayalım. MARS Online hakkında tüm gelişmeleri takip edecek ve kapalı betada oyunu deneyimleyeceğim. Sizi de bekliyorum. Merak ettiğiniz ya da takıldığınız her noktada yorum olarak sorabilirsiniz.

MARS Online Sistem Gereksinimleri (2021)

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
İŞLETİM SİSTEMİWindows 7 ya da daha yükseği (64 bit)
İŞLEMCİIntel Core i5 ya da daha yükseği
EKRAN KARTINvidia GeForce GTX750 / Eşdeğer AMD Card
RAM4 GB
HDD10 GB
ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
İŞLETİM SİSTEMİWindows 7 ya da daha yükseği (64 bit)
İŞLEMCİIntel Core i5 ya da daha yükseği
EKRAN KARTINvidia GeForce GTX860 / Eşdeğer AMD Card
RAM8 GB
HDD15 GB

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir