malignant filmi

James Wan’ın Yeni Korku Filmi Malignant Geliyor

The Conjuring (Korku Seansı) serisinden yakından tanıdığımız usta yönetmen James Wan'ın yeni filmi çok yakında çıkıyor. İşte Malignant filmi hakkında tüm detaylar!

Malignant filmi, senaryosu James Wan, Ingrid Bisu ve Akela Cooper tarafından yazılan, James Wan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu yeni Amerikan yapımı korku filmidir. Peki Malignant filmi ne zaman vizyona girecek? Malignant konusu nedir? Merak ettiğiniz tüm soruların cevapları burada.

Malignant Konusu

Malignant konusu, şu an için belli değildir ancak en kısa zamanda açıklanması bekleniyor. Filmin IMDB sayfasını takip edebilirsiniz: https://www.imdb.com/title/tt3811906/

Malignant Hakkında

Bu filmin aslında 14 Ağustos 2020 yılında vizyona girmesi planlanıyordu fakat COVID-19 sebebiyle filmin çekimleri durmuştu. Vizyon tarihi de belirsiz bir tarihe ertelenmişti.

Şu an filmin çekimleri sürüyor ve filmin konusu, fragmanı gibi detaylar çok yakında açıklanacak.

Malignant filmi oyuncuları ise şöyle:

  • Annabelle Wallis
  • Jake Abel
  • George Young
  • Maddie Hasson
  • Michole Briana White
  • Jacqueline McKenzie
  • McKenna Grace

Film hakkında daha fazla detay geldikçe bu yazıyı güncelleyeceğim.

Malignant Ne Zaman Çıkacak? – Vizyon Tarihi

Malignant vizyon tarihi, 10 Eylül 2021 olarak açıklanmıştır.

10 Eylül 2021 tarihinde Amerika’da Warner Bros tarafından vizyona girmesi beklenmektedir.

James Wan, yeni korku filmi hakkında Instagram’da şöyle bir açıklama yaptı:

MALIGNANT comes out September 10th.

I finally wrapped it last week. This was supposed to be my “little horror thriller” I do between the big ones, but the pandemic pushed it as long the big ones.

I’m super excited for this film. I don’t even know how to describe it. I wanted to do something original and genre-bending, and different to my other work, but still in the spirit of the horror-thrillers I grew up with. More to come. #MalignantMovie

Resmi açıklamaya https://www.instagram.com/p/CKhcxNvsY9s buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Film hakkında daha fazla detay geldikçe sizi bilgilendireceğim. Siz usta yönetmen ve Korku Seansı serilerinden yakından tanıdığımız James Wan’ın yeni filmi için heyecanlanlı mısınız?

Korku Seansı 3 vizyon tarihi ve genel olarak The Conjuring serisi hakkında bilgiler verdiğim sayfayı da ziyaret edebilir ve en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz: https://enestalha.com/kategori/korku-seansi-serisi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.