Majestia Hakkında

Mobil RPG oyunu olan Summoners War‘dan yakından tanıdık olduğumuz Com2us firması, dün itibariyle yeni taktiksel strateji oyunu olan Majestia oyununu Google Play Store ve AppStore‘da yayına sundu.

Majestia
Majestia hakkında biraz bilgi vermek gerekirse, oyunda kartlar bulunuyor ve kartları arenaya sürüyoruz. Kare kare ilerleyerek karşı rakibin belirlenen yerine ulaşmaya çalışıyoruz. Bu esnada rakip takımın arenada bulunan kartlarıyla savaşıyoruz.
Kartlarla arenada savaşmanın yanı sıra, kartlardan çıkan yaratıklara item takabiliyor, ve isterseniz o yaratığı güçlendirebiliyorsunuz. Oyun henüz Google Play Store ve AppStore‘da fazla bilinmiyorken şimdi başlamanın ve üst derecelere ulaşmanın tam zamanı. Ama bilmenizde fayda var ki şuan Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ama merak etmeyin. Summoners War‘da Türkçe dil desteği olduğu gibi Majestia‘ya da Türkçe dil desteği getireceklerdir.
Şimdi Majestia hakkında daha çok bilgiye sahip olabilmeniz için oyun içerisinden görseller ekleyerek anlatacağım.
Majestia
Majestia

 

Majestia
Majestia‘ya girdiğinizde bu şekilde 3 farklı kısım olacak. Her kısımda oyunun farklı fonksiyonlarıyla karşılaşacaksınız. Örnek vermek gerekirse yeşilli olan yerde yaratıklara antrenman yaptırabilirsiniz. Mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.
Majestia
Antrenman evinde yaratıklarınıza antrenman yaptırarak istatistiklerini arttırabilirsiniz. Bu şekilde oyun içerisinde daha rekabetli bir şekilde savaş yapabilirsiniz.
Majestia
Majestia‘da yaratıklarınız kendilerine item takabiliyorlar. Silah takınca daha çok saldırı, zırh takınca daha çok zırha sahip olabiliyorlar. Tabii bu eşyaları takabilecek yaratığa yada karta sahip olmanız gerekiyor.
Oyunu beğendiyseniz ister arkadaşlarınızla, ister yalnız savaş yapabilirsiniz. Dediğim gibi oyun daha dün yayınlandı ve üst sıralara yükselmek için tam vakti. Zorlayıcı ve taktiksel savaş oyunu olan Majestia‘yı hepinizin denemesini tavsiye ediyorum. İndirmeden önce bir tavsiye; oyunda şuan Türkçe dil desteği bulunmadığından ve oyunun yapısı gereği karmaşık olduğundan anlamanız güç olacaktır. Oyunun öğreticisini veya Majestia rehberini takip ederek oyunu öğrenebilirsiniz. Bu yazıda Majestia hakkında kısa bilgiler öğrendiniz. Yakın zamanda Majestia incelemesi yapacağım ve iyi bir Majestia rehberi olacağını düşünüyorum. Oyunu alttaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.