lol wild rift nasıl indirilir

LoL Wild Rift Nasıl İndirilir? (İndirme Linki ve Rehber)

LoL Wild Rift Avrupa sunucusu açılana kadar oyunu Singapur sunucularında indirip oynayabilirsiniz. İndirme linki ve nasıl indireceğinizi burada anlattım.

LoL Wild Rift, şu an ön kayıt yapılabilen ve 2020 yılının sonlarında çıkması planlanan bir mobil MOBA oyunu. Aynı zamanda League of Legends’in mobil versiyonu. Peki LoL Wild Rift nasıl indirilir? LoL Wild Rift oyununu herkesten önce oynamaya başlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu yazıda adım adım oyunu nasıl indireceğinizi ve kuracağınızı anlatacağım.

Ayrıca Wild Rift TR sitesinde oyun hakkında bir çok bilgi bulabilirsiniz. Kostümler, rünler, şampiyonlar, koridorlar, ejderler, canavarlar gibi wild rift hakkında tüm bilgilerin bulunduğu destek ve paylaşım forumu. League of Legends Wild Rift, Lol Wild Rift veya Lol Mobil olarak da bilinen oyun forum portalı Wild Rift Türkçe.

Şu an oyunu APK olarak indirseniz bile sunucular bakımda diyecek ve oyun açılmayacaktır. Aşağıdaki adımları takip ederek oyunun Singapur sunucularına bağlanabilir ve oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

lol wild rift hakkında

Lol Wild Rift İndir

LoL Wild Rift Nasıl İndirilir?

 1. Öncelikle telefonunuza https://www.taptap.com uygulamasını indirin ve giriş yapın.
 2. Hemen ardından arama kısmına League of Legends Wild Rift yazın ve oyunun sayfasına ulaşın.
 3. İndir yazısını orada göreceksiniz. Oyunu indirmeye başlayın.
 4. Wild Rift oyunu inerken Google Play Store’a gidin ve “Kiwi VPN” adlı programı indirin. Oyuna girmenizi bu uygulama sağlayacak. Bu linke tıklayarak indirebilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.securevpn.connectip.kiwi_vpn&hl=en
 5. Oyun indikten sonra oyunu ÇALIŞTIRMAYIN. Öncelikle Kiwi’ye girin ve Singapur sunucusuna bağlanın.
 6. ,Singapur sunucusuna bağlandığınız zaman oyunu çalıştırın. Kısa bir yükleme yapacak ve ana ekran gelecek.
 7. Google, Facebook  ya da Riot Games hesabınızla oyuna giriş yapın.
 8. EUROPE ve NORTHERN EAST seçenekleri karşınıza çıkacak. Avrupa seçerseniz sunucular bakımda hatasıyla karşılaşırsınız. Northern East seçeneğini seçtikten sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. İyi oyunlar.

Lol Wild Rift indirmek bu kadar kolay. Takıldığınız ya da hata aldığınız noktalarda yorum olarak yazarsanız seve seve yardımcı olurum. 8 adım olduğuna da bakmayın, birkaç dakikanızı anca alacak. 🙂

LoL Wild Rift Hakkında

LoL Wild Rift nasıl indirilir meselesini aydınlattığıma göre size biraz oyundan bahsedeyim.

Öncelikle oyun birebir League of Legends olmuş. Karakterler, sesler, arayüz vb. her şey aynı ya da çok yakın. Kesinlikle yabancılık çekmezsiniz. MOBA oyunlarını sevmeyen ben bile oldukça beğendim.

lol wild rift oyna

LoL Wild Rift Hakkında

Şu an oyundaki eşyaların bir çoğu yok. Hatta oldukça az eşya var. Oyunun henüz beta aşamasında olduğunu unutmayın, elbette eklemeler ve çıkarmalar yapılacaktır. Mesela karakter arasında da dengesizlikler var. Bazı karakterlerin yetenekleri büyük ölçüde değişecektir.

Her şeye rağmen, LoL Wild Rift’i herkesten önce oynadığınız için sevinmelisiniz. Bu yöntemi birçok kişi bilmiyor. Oyunun Avrupa sunucuları çıkana kadar deneyim kazanmaya gayret edin. Tabii biz şu an Singapur sunucularında olduğumuz ve VPN ile girdiğimiz için, oyunda biraz Ping mevcut. Yine de 1-2 ay sabredin Avrupa gelene kadar. 🙂

LoL Wild Rift nasıl indirilir yazımla oyunu rahat bir şekilde indirebilmişsinizdir umarım. Oyun çıkana kadar bir süre burada idare etmeye çalışın. İndirme sürecinde aldığınız hataları yorum olarak yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

4 Yorum

  1. Enes Talha Çalışkan Yazar Cevapla

   Selam. Benim söylediğim VPN’den farklı olarak bir arkadaşımız “VPN Tomato” isimli uygulamayla giriş yapabilmiş. Siz de farklı bir VPN ile Singapur’a erişmeyi deneyebilirsiniz. Bunun dışında, oyuna girerken Avrupa ya da Güney Asya seçeneklerinde Güney Asya seçiyorsunuz değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.