League of Legends Yeni Rün ve Takdir Sistemi

Riot Games tarafından geliştirilen, Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu League of Legends‘in geliştirme ekibi sürekli LoL‘ü güncellemenin ve yenilemenin derdinde.

League of Legends Yeni Rün ve Takdir Sistemi

Şuan yapım aşamasında olan yeni Rün ve Takdir sistemi hakkında geliştirici ekip bir video yayınlayarak, League of Legends oyuncularının aklındaki bazı sorulara yanıt verdi. Yeni Rün ve Takdir sisteminin yanı sıra istemci güncellemelerinden ve bazılarının merakla beklediği, bazılarının saçma olduğunu düşündüğü League of Legends sesli chat özelliği hakkında bilgiler verildi.
League of Legends yeni Rün ve Takdir sisteminin kısa bir sürede hayata geçirileceğinden bahsederlerken, LoL sesli chat özelliğinin ise halen daha tartışma aşamasında olduğunu ve sesli chat özelliğinin en verimli nasıl kullanılabileceğini düşündüklerini anlattı. League of Legends‘a gelecek olan yeni güncellemeler hakkında bilgi edinmek için blogumuzu sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. Diğer LoL oyuncularının faydalanması için alt taraftan yorum yapmayı unutmayın. Söz konusu olan videoyu alttan izleyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir  Eternal Magic İncelemesi

  1. Rünleri bedelsiz olması çok çok iyi. Dengeyi bozmazlar inşallah. bir yerden topluyorlar bir yerden dengeyi bozuyorlar rün sistemi iyi gözüküyor bir support player olarak heal runes u hoşuma gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2020’de Çıkacak Android Oyunlar Yazıya git
+