league-of-angels-chaos-incelemesi

League of Angels Chaos İncelemesi

İçindekiler

League of Angels Chaos, Yoozoo Games tarafından geliştirilen ve Youzu (Singapore) Pte. Ltd tarafından yayınlanan yeni mobil MMORPG oyunudur.

Dynasty Scrolls ve Game of Thrones: Winter is Coming oyunlarının da geliştiricisi olan Yoozoo Games’in yeni mobil MMORPG deneyimi, şu an Türkiye’de ön kayıt aşamasında ancak oyunu indirdim ve sizin için oynadım ve League of Angels Chaos incelemesi yazdım.

League of Angels Chaos Özellikleri

League of Angels Chaos incelemesi başlarken, bahsedilmesi gereken en önemli özellik Melek sistemi. Melek sistemiyle oyunun gidişatını değiştirecek güçlü yeteneklere sahip olabilirsiniz. Saldırı, Savunma ve Destek odaklı Melekler, savaşa daha fazla strateji ekler.

3 efsanevi sınıf olan Dragoon, Mage ve Archer arasından seçim yapabilirsiniz. Her biri kendi beceri setlerine ve oyun stillerine sahiptir ve hem PvE’de hem PvP’de eksiksiz olmaları gerekir.

Sunucular arası fetih etkinliği için güçlü ittifaklara katılabilir ve işbirliğine dayalı baskınlara katılabilirsiniz. Sunucular arası savaş haritalarında savaşabilir ve sunucunuza zafer getirmek için mücadele edebilirsiniz. Mobil MMORPG oyunlar arasında son derece sürükleyici bir savaş deneyimini ister tek başınıza ister ittifakınızla yaşayabilirsiniz.

Instance, Boss, Raid gibi günlük, saatlik, haftalık etkinliklere katılarak karakterinizi güçlendirebilir ve oyunda daha yüksek ses sahibi olabilirsiniz.

Serbest ticaret özelliğiyle müzayede evinde istediğiniz kadar eşya alım satımı yapabilirsiniz.

League of Angels Chaos, burada sayılamayacak kadar çok özellik sunuyor.

League of Angels Chaos İncelemesi – Oynanır Mı?

Browser MMORPG’lerden olan League of Angels’ın mobil oyunu olan LoA Chaos, diğer mobil MMORPG’lerden farklı olan hiçbir şey sunmuyor ne yazık ki.

Para yatıranın kral olduğu, karşınıza sürekli ödeme bonuslarının çıktığı, her yere otomatik bir şekilde gittiğiniz ve yine otomatik bir şekilde yaratıkları kestiğiniz oyunları seviyorsanız bu yeni macerada yerinizi alabilirsiniz.

Onun dışında, PvP gibi bir derdim yok. BOSS keser, karakteri geliştirir çıkarım diyorsanız da oynamak için bir şans verebilirsiniz.

Yukarıdaki oynanış videosundan da görebileceğiniz gibi, yetenek efektleri ve oynanışı gayet yerinde. Mobil MMORPG’ler arasında güzel bir yer edinebileceğini düşünüyorum. League of Angels Chaos incelemesi bu kadardı.

Şahsi fikrim, mobil cihazlar üzerinde uzun süreli MMORPG’lerin oynanmayacağı yönünde ancak vakit geçirmek için denenebilir gibi gözüküyor.

League of Angels Chaos, şu an Google Play Store üzerinden ön kayıt başvurusu alıyor ancak farklı yollarla oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

League of Angels Chaos Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gtarcade.loachaos&hl=en_US&gl=US

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir