League of Angels 3 Hediye Kodu Dağıtıyor

Browser MMORPG oyunu olan League of Angels 3 hakkında incelemem ve hediye kodu burada yer alıyor.

Dünyanın en çok oynanan Browser MMORPG oyunlarından biri olan League of Angels 3, oyuncularına hediye kodları dağıtıyor.

MMORPG.com tarafından dağıtılan League of Angels 3 hediye kodlarını, hemen şimdi bu yazının sonundaki bağlantıdan ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

MMORPG.com nedir?

MMORPG.com, dünyanın en büyük MMO oyun sitesidir. MMO oyunlar hakkında rehberler, yeni çıkacak olan MMORPG oyun haberleri ve bugüne kadar oynadığınız tüm MMORPG veya MMO oyunlar hakkında geniş bilgiler bulabilirsiniz. Zaman zaman MMORPG.com sitesinde oyun kodları da dağıtılmaktadır. Yeni çıkacak olan MMORPG oyunlarının da kapalı beta kodlarını da yine bu siteden alabilirsiniz.

GTArcade isimli Browser MMORPG oyun yapımcı ve yayımcı şirketi, geçen sene yayımladığı League of Angels 3 oyunu için MMORPG.com ile anlaşmış. Yani, bu site üzerinden birçok ödüle sahip olabileceğiniz oyun kodunuzu hemen ücretsiz alabilirsiniz.

Eğer League of Angels 3 oyununa yeni başlayacaksanız, alacağınız bu hediyelerle beraber diğer yeni oyunculardan bir adım önde olabilirsiniz.

League of Angels 3 Hediye Kodu İçerikleri

Aldığınız hediye kodunu oyun içerisinden aktifleştirdikten sonra League of Angels 3 oyununda şunlara sahip olacaksınız.

1) 50 Elmas
2) 100.000 Altın
3) 10 Ruh Taşı I
4) 1 İşe Alım Kaydı
5) 5 EXP Arttırma Parşömeni I
6) 10 Ruh Şişesi I

Elinizi çabuk tutsanız iyi olur. Çünkü MMORPG.com sitesinde League of Angels 3 için kullanabileceğiniz hediye kodlarından sadece 250 tane kaldı. Çok çabuk tükeneceğinden şüpheniz olmasın. Sizler için kendi oluşturduğum kodu da sayfanın sonunda paylaşacağım. Umarım ihtiyacı olan biri kullanır.

Peki ya League of Angels 3 nasıl bir oyun? Yeni Browser MMORPG oyunu arayanlara tavsiye edebilir miyiz? League of Angels 3 oynanır mı? veya League of Angels 3 P2w mi? 

league of angels 3 hediye kodu

League of Angels 3 Hakkında

GT Arcade’in League of Angels serisinin üçüncü oyunu olan League of Angels  3, sıra tabanlı bir Browser MMORPG oyunudur. Mayıs ayının sonlarından bu yana açık olan MMORPG oyunu, şimdiden uluslararası bir hayran kitlesine sahip. Önceki oyunlarının başarıları sebebiyle dünyanın en çok oynanan Browser oyunlarından biriydi zaten.

League of Angels 3 hakkında şunları söyleyebiliriz. League of Angels 3, serinin en geniş oyunu. Daha fazla harita, daha büyük haritalar ve daha çok içeriğe sahip. GT Arcade, şu an için oyunun dünyanın her yerinde kendi dillerinde oynanabilmesi için yerelleştirme çalışması yürütüyor. League of Angels 3 Türkçe olarak yayınlanır mı bilinmez ama serinin önceki oyunu olan League of Angels 2, Türkçe olarak yayınlanmıştı ve Türkçe olarak yayın yapmaya devam ediyor.

League of Angels 3 oyunu, aynı zamanda çok detaylı bir Guild sistemi sunuyor. Takım arkadaşlarınızla beraber onlarca farklı tarzdaki PvP mücadelelerine katılabilir, yüzlerce farklı Boss’a karşı mücadele edebilir ve PvE yapabilirsiniz. League of Angels 3 için çok daha fazlasını merak ediyorsanız, oyunun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

League of Angels 3 p2w mi konusuna gelecek olursak, evet. Oyun maalesef fazlasıyla p2w öğeler içeriyor. Yani eğer başlamayı düşünüyorsanız, bunu dikkate almanızda fayda var. Fakat, unutmayın ki neredeyse bütün Browser oyunlar p2w öğeler içeriyor. Yani League of Angels 3 için garipsenecek bir durum yok. Zaten serinin önceki oyunları da bolca p2w öğeler içeriyordu. Yine de oyunu denemek isteyebilirsiniz.

League of Angels 3 hediye kodu nasıl alınır?

  1. Öncelikle buraya tıklayarak MMORPG.com sitesindeki League of Angels 3 hediye sayfasına gidin.
  2. Sayfanın en sonunda “Login to Get Your Free Gift Key” yazıyor. Eğer siteye üyeyseniz giriş yapın, değilseniz üye olun.
  3. Siteye giriş yaptıktan sonra, League of Angels 3 hediye kodu dağıtılan sayfaya geri dönün.
  4. “Ben Robot Değilim”e tıklayın ve güvenliği geçin. 
  5. Hemen altında bulunan “Click Here To Get Your Free Game Key”tuşuna basın. 

Yine aynı sayfada League of Angels 3 için kullanabileceğiniz hediye kodu sizinle paylaşılacaktır. Ayrıca bu kodu oyun içerisinde hangi sayfadan kullanabileceğiniz de orada anlatılıyor.

İşte sizin için League of Angels 3 oyununda kullanabileceğiniz ücretsiz bir hediye kodu:

League of Angels 3 hediye kodu: 4ADFV5BN

Hediye kodunu kullanan kişiyi tebrik ederim. Kendisine şimdiden iyi oyunlar diliyorum. Site içerisinden kod alırken, kodu kullanırken bir sorunla karşılaşıyorsanız veya farklı bir sorunla karşılaşıyorsanız, yorum olarak sorunu yazarsanız yardımcı olabilirim. Siz League of Angels 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorum olarak bizimle paylaşın. İyi oyunlar. 🙂

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir