koleksiyoncu 3 ne zaman çıkacak

Koleksiyoncu 3 Ne Zaman Çıkacak?

Korku filmi hayranlarının merakla beklediği Koleksiyoncu serisinin yeni filmi Koleksiyoncu 3 hakkında en güncel haberler burada!

İçindekiler

En sevilen korku filmleri arasında olan Koleksiyoncu/Collector serisinin üçüncü filmi hiçbir zaman çıkmayabilir ve seri yarım kalabilir. Acaba neden filmin çıkmayacağı düşünülüyor? Filmin yapımcı ve yönetmenleri neler düşünüyor? Koleksiyoncu 3 ne zaman çıkacak? Cevap aradığınız tüm soruların cevapları yazının devamında.

Koleksiyoncu 1 ve onun devamında da korkuyu iliklerimize kadar hissettiren Koleksiyoncu 2, şu an Slasher filmler arasında oldukça seviliyor. Düşmanlarına akıllıca tuzaklar kurarak onları alt eden Koleksiyoncu serisinin 3. filmi de aslında 2019 tarihinde duyurulmuştu. Peki o günden bu yana neler değişti?

Koleksiyoncu 3

Marcus Dunstan ve Patrick Melton tarafından yazılan Koleksiyoncu serisi, ilk olarak 2009 yılında çıkmıştı ve ardından 2012 yılında da Koleksiyoncu 2 gelmişti.

Eleştirmenler tarafından çok fazla kan içermesi sebebiyle eleştirilirken, gişede iyi bir başarı elde etmiş ve devam filmlerini çıkarmaya da hak kazanmışlardı.

koleksiyoncu 3 vizyon tarihi

Koleksiyoncu 3 Vizyon Tarihi

Koleksiyoncu 3 Çekildi Mi?

Mayıs 2019’da filmin yıldızları Josh Stewart (Arkin), Emma Fitzpatrick (Elena) ve Navi Rawat (Lisa) rollerini tekrarlamak için geri döndükleri Koleksiyoncu 3 (Coll3cted) duyurulmuştu.

Film, o tarihten itibaren çekilmeye başlandı ancak şaşırtıcı bir şekilde sadece 8 günün ardından çekimlere ara verdiler. Ardından, Aralık 2020’de filmin yapımcıları, çekimlerin Ocak 2021’de Vancouver, Kanada’da devam edeceğini açıkladı.

Buna ek olarak Tom Atkins (Halloween II), Randy Havens (Stranger Things) ve Dot-Marie Jones (American Horror Story) ile birlikte oyuncu kadrosuna katıldığı bildirildi.

Bu duyurunun ardından Koleksiyoncu 3 hakkında hiçbir duyuru yapılmadı ve filmin ilerleyişi hakkında konuşulmadı.

Koleksiyoncu 3 Ne Zaman Çıkacak?

Geçtiğimiz haftalarda bir röportaj gerçekleştiren yönetmenler, Koleksiyoncu 3’ün hiçbir zaman çıkmama ihtimali olduğundan bahsettiler.

Yönetmenler, hiçbir yapımcının onlara geri dönüş yapmadığını ve filmin haklarına sahip olmadıkları için kendi başlarına filmi çıkartamayacaklarını söylediler.

Böylelikle Koleksiyoncu 3 vizyon tarihi gibi detaylar da belirsiz bir tarihe ertelendi anlamına geliyor.

Yine de, kendilerine bir yapımcı buldukları zaman filmin vizyona gireceğini ve seriyi üçüncü film ile bitireceklerini açıkladılar.

Koleksiyoncu Filmleri

Bu kısım Spoiler içerecektir. Daha önce Koleksiyoncu filmlerini izlemediyseniz bu bölümü atlayın.

İlk filmde, eski bir mahkum olan Arkin, eski karısının borcunu ödemek için işvereninin kır evinde bir soygun düzenliyor. Ama eve girdiğinde, bir seri katilin eve ölümcül tuzaklar kurduğunu ve onun peşinde olduğunu anlıyor. Arkin, işvereninin kızı Hannah’yı kurtarmayı başarıyor ancak onu bir bagajda esir tutan Koleksiyoncu tarafından kaçırılıyor.

İkinci filmde ise Arkin, Koleksiyoncu tarafından kaçırılan Elena adında genç bir kadını kurtarmak için ünlü suçlunun bubi tuzaklarıyla dolu mekanına gidiyor. Bir dizi ürpertici heyecan ve dolambaçlı eylemle Arkin sonunda Koleksiyoncuyu yakalar ve onu kendi bagajının içine kilitler, işkence etmeyi ve öldürmeyi vaat eder, böylece bir daha asla kimseye zarar veremez.

Koleksiyoncu 3 Vizyon Tarihi

Koleksiyoncu serisinin geleceği havada asılı kaldığından, korku filmi meraklılarının hayal kırıklığına uğraması oldukça normaldir. Son film yani Koleksiyoncu 2, oldukça heyecanlı ve merak uyandıran bir son ile bitmişti ve filmin meraklıları, o zamandan beri soru işaretlerini çözmek için üçüncü bir film bekliyordu. Peki her şeye rağmen Koleksiyoncu 3 vizyon tarihi var mı?

Koleksiyoncu 3 filminin vizyona girememe sebebi, yapımcıların seriye olan ilgi eksikliğinden kaynaklanıyor ve bu sebeple gelecek hakkında bir tahminde bulunmak oldukça zor.

Yönetmenlere son bir fırsat tanınmalı ve seriyi bitirmeliler. Gişede de istenilen sonuçları veren film, son filmiyle daha fazla insan tarafından sevilecektir ve Slasher filmler arasında en iyilerden biri olarak sayılacaktır.

Şu an için daha fazla duyuru beklemekten başka çaremiz yok. Koleksiyoncu 3 filmi hakkında son duyuruları buradan öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir