kanlı oyun

Kanlı Oyun (Scare Campaign) İncelemesi

2016 yılında vizyona giren korku filmi Scare Campaign (Türkçe adıyla Kanlı Oyun) konusu ve film hakkında merak edilen her şeyi sizin için anlattım.

Kanlı Oyun (Scare Campaign) filmi, 2016 yılında vizyona giren Slasher tarzda bir korku filmidir. Cameron Cairnes ve Colin Cairnes’in yönettiği bu film, IMDB’de 5.8 puana sahip ancak ben daha fazlasını hak ettiğini düşünüyorum. Kanlı Oyun filmini izlemeyi düşünüyorsanız ve hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun.

Açık konuşayım. Ben Slasher tarzdaki filmleri çok severim ve Scare Campaign filminin de öyle olduğunu görünce gerçekten büyük bir beklentiyle izledim. Ben filmi beğendim mi? Kesinlikle. Fakat çok mu iyiydi? Hayır. Peki Kanlı Oyun izlenir mi? Mutlaka izlenmesi gerekiyor.

Kanlı Oyun Konusu

İnsanları korkutmak üzerine bir televizyon programı yapan ekip, yeni sezon onayı almak için hiç denemedikleri bir yola başvururlar ve işler korkunç şekilde ters gider. (Daha fazla detay için filmin IMDB sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://www.imdb.com/title/tt4467626/)

Kanlı Oyun Hakkında

Kanlı Oyun yani Scare Campaign, Slasher tarzda korku filmi sevenlerin beğeneceği ve oldukça korkutucu, heyecan dolu sahneleri olan bir film. Belki yüksek bütçeli bir film değil ve birçok eksiği mevcut fakat bana kalırsa şu an izlenebilecek güzel filmlerden biri.

Çok iyi demiyorum, zira gerçekten iyi filmlere hakaret olur ancak gerilim dolu, senaryosu gayet güzel ve bu filmi izleyerek keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Zaten filmin süresi de çok fazla değil sadece 80 dakika.

“Scare Tactics” benzeri televizyon programı yapan bir ekip var ve bu ekibin yeni sezon onayı alabilmesi için farklı bir şeyler denemeleri gerekiyor. Ekip de, daha önce hiç denemedikleri ve onları da büyük bir dehşete sürükleyecek senaryo hazırlıyor ve çekime böylelikle başlıyorlar.

scare campaign kanlı oyun

Scare Campaign

Tam olayı çözdüğünüzü zannediyorsunuz, tüm taşları yerine oturtuyorsunuz fakat her şey alt üst oluyor ve yanılıyorsunuz. Filmin gidişatını ve bir sonraki sahnesini tahmin etmeniz neredeyse imkansız ve şaşırtıcı bir sona sahip.

Tahmin edilmesi zor ve sürpriz sonlu korku filmleri izlemeyi seviyorsanız size mutlaka Kanlı Oyun filmini izlemenizi öneririm.

Kanlı Oyun İzlenir Mi?

Dev bütçeli bir film olmadığı için biraz amatörce gelebilir ancak vaktinizin çöpe gitmeyeceğinden ve eğleneceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle Slasher tarzındaki korku filmlerini sevenler için birebirdir ve sürpriz sonuyla sizi büyüleyecektir.

Aynı şekilde filmin başından sonuna kadar sürekli tahminlerde bulunmayı deneyeceksiniz ancak her seferinde yanılacaksınız. Senaryosu gerçekten müthiş ve ters köşe bir film.

Eğer izlenecek korku filmi listeniz varsa Scare Campaign filmini en başa alabilir ve 80 dakikalık bu Slasher korku filmini izleyerek gerilim dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Filmi izledikten sonra hemen aşağıdaki yorum bölümüne film hakkındaki düşüncelerinizi yazmayı unutmayın. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.