Jigsaw Yorumları

Testere filmleri arasında sonuncusu olan Jigsaw hakkında neler biliyoruz? İşte Jigsaw hakkında yapılan yorumlar!

Testere serisinin yeni filmi olan Jigsaw, 3 Kasım 2017’de vizyona giriyor. Hazır film vizyona girmeden önce daha önceden vizyona girmiş ülkelerde yapılan yorumları inceliyordum. Türk izleyicilerin de bu yorumlardan faydalanıp ona göre karar vermeleri için yabancı yorumları hem olumlu hem olumsuz bir şekilde Türkçeye çevirdim. Testere serisinin en son ki filmi 2010’da 3D olarak SAW 3D adıyla vizyona girmişti. Hatta ben 7. filmi izlediğimde John Kramer yani Jigsaw öldü diye serinin bittiğini zannediyordum. Aradan tam 7 sene geçmiş ve filmin adında ufak bir değişiklik yapılmış. Bütün seri Saw yani Testere adıyla çıkmıştı ancak serinin 8. filmi Jigsaw adıyla vizyona giriyor. Bu yazıda Jigsaw filmine gelen yorumları okuyacaksınız.

Jigsaw Yorumlar
Jigsaw Yorumları

Jigsaw Konusu

Tüm şehirde vahşi bir şekilde ard arda cinayetler işleniyordu ve tüm kanıtlar tek bir kişide birleşiyordu: John Kramer. Ancak ters giden bir şeyler var. John Kramer yıllar önce ölmüştü.

Testere 8 yani Jigsaw‘a gelen yabancı yorumlar ise şöyle;

Jigsaw Yorumları

“Bu tamamen yeni bir hikaye. Testere klasiklerinin öncekilerine benzemiyor. Aktörler iyi oynuyor. Ben şahsen bu filmi sevdim. Filmde biraz mizah bile var.”

“Film oldukça eğlenceliydi ve tuzaklar oldukça havalıydı. Film hikayenin biraz dışına çıkmış. 10 yaşından beri bu filmi seyrediyorum. Ne olursa olsun izlerken keyif aldım”

“Para uğruna seriyi berbat etmişler. Karakterlerin hepsi birbirinden aptaldı. Hiçbiri hoşuma gitmedi. Diyaloglar inanılmaz saçma ve yapmacık. Testere sevenlerinin bile seveceği bir şeyler bulması çok zor. Hikayeyi zorlamışlar. Yeni filmler içinde kapıyı açık bırakmışlar. Koskoca bir seri nasıl berbat edilir Jigsaw‘ı izlerken göreceksiniz.”

Jigsaw‘dan çok hoşlanıyorum ama hep aynı şey oluyor. Tuzaklar çok ilginç ve oyuncular mükemmel. Genel olarak korkutucu ve eğlenceli”

“Film tam olarak Jigsaw‘dan beklenen şey. Film önceki filmlere benziyor. Ben beğeneceğinizi düşünüyorum.

Jigsaw‘ın sadistik oyunları çok iyi işlenmiş. Jigsaw hayatın verdiği nimetleri görmezden gelenlere oyun yapıyor. Hikayesi farklı bile olsa Jigsaw çok iyiydi. Bir kez daha izleyeceğim!”

Jigsaw Yorumlar
Jigsaw Yorumları

Görüldüğü üzere Jigsaw hakkında hem olumlu hem olumsuz yorumlar mevcut Jigsaw filminde. Olumlu cümlelerde oyunculuklar çok iyi diyor olumsuz cümlede çok kötü diyor. Yani herkesin bakış açısı farklı 🙂 Ancak genel yorumlara bakacak olursak filmin puanı yüksek. Beğenenlerin sayısı daha çok. Jigsaw filminin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Umuyorum ki bol gişeli bir TestereJigsaw filmi olur. Türkiye’de vizyona girdikten sonra bende izlemeyi düşünüyorum. İzledikten sonra bloga Jigsaw hakkında bir yorum yazısı yazacağım. Film hakkındaki düşüncelerinizi lütfen bizimle alt taraftan paylaşın.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.