telegram-kanallar

İşe Yarar Telegam Grupları ve Kanalları

Telegram’ın benzer sohbet uygulamalarına göre en büyük avantajlarından biri, kanallara ve gruplara katılmanın kolay olmasıdır. Telegram kanalları, ilgilendiğiniz herhangi bir konu hakkında konuşmak için insanlarla tanışmanıza olanak tanır.

Telegram Grupları çok kişili sohbetlerdir. Arkadaş grupları veya küçük ekipler için uygun olsalar da Telegram, 200.000 üyeye kadar olan grupları da destekler. Bir grupta ayrıntılı izinlere sahip yöneticiler atayabilir, yeni üyelerin katıldıklarında eski mesajları görüp göremeyeceklerine karar verebilir ve önemli mesajları en üste sabitleyebilirsiniz.

Telegram kanalları, sınırsız sayıda aboneye mesaj göndermenize (ve isterseniz bir yönetici ekibine) izin verir. Bunlarda, mesajların yanında adınız değil kanalın adı görünür. Kanallar ayrıca bir görüntüleme sayacı içerir, böylece mesajınızı kaç kişinin okuduğunu takip edebilirsiniz.

Telegram kanalları genel veya özel olabilir. Herkes Telegram’da arama yaparak herkese açık bir kanal bulabilir, ancak özel kanallara yalnızca bir davet bağlantısı yoluyla erişebilirsiniz. Temel olarak, Telegram grupları belirli sayıda kişinin birlikte konuşmasına izin verirken, Telegram kanalları az sayıda kişinin birçok aboneye mesaj yayınlamasına izin verir.

Katılmaya Değer En İyi Telegram Kanalları

Kontrol etmeniz gereken bazı harika Telegram kanallarına aşağıdaki siteden ulaşabilirsiniz. Kısa bir listedeki her şeyin zevkinize hitap etmeyeceğini bildiğimiz için bu yazıda kanallara ve gruplara yer vermedik. Aşağıdaki adres üzerinden Telegram Haber, İndirim, Kitap, Bitcoin ve Telegram Spor Grupları, Telegram İddaa Gruplarına katılabilirsiniz.

https://www.telegramtr.net/

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.