hush-filmi

Hush Filmi Hakkında

Hush filmi konusu nedir? Hush filmi izlenir mi? Slasher korku filmi Hush hakkında her şey!

İçindekiler

Herkese selamlar. Yeni bir korku filmi anlatımıyla daha beraberiz. Bugün size 2016 yılında vizyona giren Slasher tarzındaki Hush filmi hakkında bir şeylerden bahsedeceğim. Film hakkında hem olumlu hem olumsuz olarak söyleyeceğim şeyler olacak. Bu film hakkında detayları merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

Hush Filmi Konusu

Sağır ve dilsiz bir kadın, ormanın derinliklerinde tek başına yaşamaktadır. Aynı zamanda bir yazar olan kadın, kitabını bitirmekle meşguldür ve hayatından oldukça memnundur. Bir gün bilgisayarda kitabını yazarken ona gelen bir mesaj onu şoka uğratır. Mesajda hemen arkasından çekilen fotoğraflar vardır. Bu olaydan sonra fazla geçmeden katili gören kadın, hayatta kalmak için katilden kaçmalı ve onu alt etmelidir.

Hush Filmi Hakkında

Hush filmi hakkında öncelikle şunu söyleyelim. Bu korku filmi aslında oldukça popüler bir film. Ben sadece biraz geç izleyebildim bu filmi. Filmin IMDB puanı 6.6 ve bu puan beni şaşırttı. Bu puanın böyle bir filme çok olduğunu düşünüyorum. Yani, evet. 6.6 ama neredeyse 7 IMDB puanına sahip olacakmış. Bence bu filmi hak ettiği puan 5 veya 6. Hush imdb sayfası için tıklayınız.

Film gerçekten gerilim dolu. Hakkını vermek lazım. Yani, katil ve kadın arasındaki kovalamaca, katilin tavırları vesaire her şey güzel. Ancak, film içerisinde inanılmaz mantık hataları var. Hele ki, sonlara doğru öyle bir şey göreceksiniz ki, film bitene kadar o olayın bir rüya olduğunu düşüneceksiniz. Ve öyle olsun diye dua edeceksiniz. Ancak değil. Yani, filmi çekerken bile insanlar ne der diye düşünmemişler.

Slasher tarzda bir korku filmi olan Hush‘a, sanki bir Paranormal olay filmiymiş gibi davranmışlar.

Benim yazılarımı okuyan bilir. Konuya geç girilen, giriş kısmı uzun olan korku filmlerini pek sevmem. Hush filmi ise oldukça yerinde bir başlangıç yaparak beni tatmin etti diyebilirim.

İşte, ah bir de o yukarıda bahsettiğim kötü mantık hatası olmasa… Neredeyse kusursuz bir korku filmi diyebilecekmişiz.

Yine de, mantık hataları beni bozmaz ve zaten 1-2 yerde mantık hatası varmış diyorsanız, Hush filmi bence izlenir. Gerilim ve sinir dolu saatler sizi bekliyor hatta.

Hush Filmi Yorum

Hush filmi hakkında son söz olarak bir şeyler söyleyelim. Filmin yönetmeni Mike Flanagan. Yani oldukça tecrübeli bir yönetmen. Daha önceleri Doktor Uyku ve Ölüm Alfabesi filmlerinde de görev almıştı kendisi. Ben bu korku filmleri hakkında bir yazı yazmadım ancak ikisi de oldukça güzel filmlerdir.

Tecrübeli ellerden çıkan Hush filmi hakkında çok kötü şeyler düşünmüyorum açıkçası. Sadece filmin sonuna doğru olan o saçma sahne dışında pek de kötü olan bir şey yok gibi.

Filmin sonunda maalesef çoğu sorunuza cevap bulamayacaksınız. Bunu da not düşelim. Film boyunca merak edeceğiniz bazı sorular olacak. Keşke filmin sonunda onlara da bir göz kırpılsaydı ama, neyse.

Hush filmi hakkında size aktaracaklarım bu kadar. Siz bu film hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorum olarak bizimle paylaşın. Bir sonraki korku filmi anlatımında görüşürüz. Dilerseniz hemen aşağıdaki bağlantılara tıklayarak 2020 yılında vizyona girecek korku filmleri başlığını okuyabilirsiniz.

2020’de vizyona girecek korku filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir