Humble Bundle Ücretsiz Oyun Veriyor

Humble Bundle nedir?
Humble Bundle, alıcı tarafından belirlenen fiyatlarıyla oyunların satıldığı ve kendi paketlerini içeren dijital bir mağazadır. Satılan ürünlerin bir kısmı geliştiricilere bir kısmı da kar amacı gütmeyen kuruluşlara gitmektedir.

Humble Bundle Ücretsiz Oyunlar
Humble Bundle Ücretsiz Oyun

Humble Bundle Ücretsiz Oyunlar

Dijital oyun mağazalarının sayısı her geçen artıyor. Ama Humble Bundle hiçbir zaman zirveyi başkalarına kaptırmıyor. Bunun en büyük sebebi sık sık ücretsiz oyunların verilmesi.
Humble Bundle şirketi nedendir bilinmez sık sık oyunculara ücretsiz oyun veriyor. Öyle 3-5 TL’lik oyunlar da değil. Genellikle 31 TL olan oyunları ücretsiz olarak veren Humble Bundle, bu sefer de The Red Solstice oyununu ücretsiz veriyor.

Humble Bundle Ücretsiz Oyun Nasıl Alınır?

Öncelikle Humble Bundle‘a üye olmalısınız. Siteye giderek SIGN UP butonundan üye olabilirsiniz. Üye olma işlemi zahmetli değildir. Daha sonra ücretsiz olarak verilecek olan oyunun mağazasına gidiyorsunuz. Mesela şuan The Red Solstice ücretsiz veriliyor. Oyunun adına tıklayarak bağlantıya gidin ve ADD TO CART yazan yere tıklayarak sepetinize ekleyin. Daha sonra sepetinize gidin ve mail adresinize girin. Ardından Get it for free! yazısına tıklayın.

Yapmanız gerekenler bu kadar basit. Ardından mail hesabınıza girin. Humble Bundle size bir bağlantı gönderecek. O bağlantıya gidin ve en altta oyun anahtarını alıp Steam’de aktifleştirin.

The Red Solstice Nedir?

The Red Solstice bir strateji ve aksiyon oyunudur. Eski Warcraft ve Starcraft oyunlarına aşina olanların seveceği bir oyundur. Steam’de 31 TL olan The Red Solstice kısa bir süreliğine Humble Bundle‘da ücretsiz olarak veriliyor. Kampanya bitene kadar bu oyuna sahip olmayı unutmayın! BURAYA TIKLAYARAK oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Oyunun oynanış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.