outlook-giris-yap

Hotmail Hesap Oluştur, Giriş Yap

Microsoft işletim sistemi olmasının yanında pek çok uygulamayı da bizlere sunmaktadır. Bu uygulamalara göz atacak olursak; Bing ” Microsoft’un arama motoru pek çok kişi bilmese de Microsoft’un kendi arama motoru bulunmaktadır. Hotmail, Microsoft’un sunmuş olduğu ücretsiz email hizmetidir. Skype, ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü görüşme için sunulan hizmettir. Skype daha önce eskiler iyi bilir Windows Live Messenger yani MSN olarak bilinmekteydi. Microsoft, Skype’yi bünyesine aldıktan sonra hepsini burada birleştirdi.

Microsoft’un belli başlı bu uygulamaları tanıttıktan sonra asıl amacımız olan Microsoft’un bizlere sunmuş olduğu ücretsiz E-Posta hizmeti olan Hotmail Kaydol işleminin nasıl yapıldığını sizlere anlatmak amacıyla bu konuyu açtık. Bilindiği gibi e-posta hizmetini herkes öncelikle Hotmail’den alarak edindi. Şimdilerde yapılan değişikliklerle Hotmail Hesap Oluşturmak isteyenler sorun yaşamaktadır. Bizlerde burada o sorunları nasıl düzelteceğinizi ve Hotmail Aç nasıl yapıldığını anlatmaya çalıştık. Hotmail ücretsiz Hesap oluşturmak için yapmanız gerekenler aşağıda verilen aşamaları sırasıyla yerine getirmek olacaktır.

Hotmail Kaydol

Hotmail’e kayıt olmak için öncelikle yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz Hotmail Hesap Oluştur butonuna tıklayarak Hotmail hesap oluştur sayfasına giriş yapınız. Hotmail kayıt sayfasına girdikten sonra yapmanız gerekenleri aşağıda sırasıyla anlatacağız.

Hotmail Giriş

  • Buraya giriş yaptığınız zaman karşınıza çıkan sayfada öncelikle kullanıcı adınızı belirleyiniz. Kullanıcı adınızı belirlerken kesinlikle Türkçe karakterler olan “ç, ü, ğ, ş, ö, ı” harflerini kullanmayınız. Kullanıcı adınız, adınız soyadınız olabildiği gibi herhangi bir kahraman eşya veya canlı ismi de olabilmektedir.
  • Daha sonra alt kısımda kendinize bir parola oluşturun. Parolanızı oluştururken büyük/küçük harf rakam ve simgeleri kullanın Örnek: Paronız123*- şeklinde. Bu işlemleri yaptıktan sonra alt kısımda İlerle seçeneğini tıklayınız. Aşağıdaki resme bakarak görebilirsiniz
  • Daha sonra Adınızı ve soyadınızı giriniz.
  • Bu aşamada Bölgenizi yani ülkenizi seçtikten sonra doğum tarihinizi giriniz.
  • Burada hesabınızın doğrulanması için telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Telefon numaranızı girdikten sonra Kodu gönder kısmını tıklayınız. sonraki açılan sayfada kodu girmeniz gerekmektedir. Kodu girdikten sonra hesap oluşturma işleminiz başarılı bir şekilde sonlandırılmış olacaktır.

Kaynak : https://giris.email/

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.