Hero Hunters Hakkında

Hero Hunters, HotHead Games tarafından yayımlanan ve henüz erken erişimde olan kahraman tabanlı RPG Shooter oyunudur. Hero Hunters‘da kendi ordunuzu kurup 3D savaşlara katılabilirsiniz.
Bu yazıda ise Hero Hunters hakkında ilk izlenimlerimi aktaracağım.

Hero Hunters Hakkında
Hero Hunters Hakkında

Hero Hunters oyununda PvE modunda savaşarak yeni kahramanlar elde edebilir ve onları geliştirebilirsiniz.

PvP modunda ise var olan karakterlerinizle gerçek insanlara karşı savaşabilirsiniz. Oyun içerisinde en fazla 5 tane kahraman ile savaşabiliyorsunuz. Kahramanlarınızın gücüne, yeteneklerine ve eşyalarına göre puanınız belli oluyor ve ona göre karşınıza gelecek olan rakip belli oluyor.

Henüz erken erişimde olan Hero Hunters‘ı herkesten önce oynamak için hemen indirin ve bir ittifak kurun. Kurduğunuz ittifak ile beraber destansı görevleri tamamlayın ve sıralamanızı yükseltin.

Oyun aktiflik sağlayabilmek adına bir çok farklı günlük görev eklemiş. BOSS baskınları, Kostüm modu gibi etkinliklere de katılabilirsiniz.

Mobil cihazınızda ki en iyi atıcılık oyunu olarak lanse edilen Hero Hunters hakkında söylenebilecek çok şey var.

Mesela oyun, konsol benzeri grafiklere sahip ve TPS görünümüyle oynuyorsunuz.
Diğer silah oyunlarına göre, bu oyunda gerçek zamanla bir şekilde mücadele ediyorsunuz! Hemde ister takımınızla, ister yalnız başınıza!

Hero Hunters Hakkında
Hero Hunters Hakkında

Hero Hunters oyununda bir çok farklı kahraman olduğundan bahsetmiştik. Her kahramanın kendi silahları ve kendi özel yetenekleri bulunuyor. PvE modunda ilerledikçe ve kutular açtıkça bunları geliştirebiliyorsunuz. En güzel tarafı da, bunları istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Tamamen özgürsünüz bu konuda 🙂

Maç başına en fazla 5 adet kahraman seçebileceğinizi belirtmiştim. Maçlar arasında kusursuz bir kombinasyon oluşturmak için bu kahramanları PvE modunda denemek zorundasınız. Sakın PvP maçlarına hazırlıksız çıkmayın!

Ve bence Hero Hunters‘ın en güzel tarafı, maç esnasında istediğiniz karakter arasında geçişler yapabiliyorsunuz. Mesela maçın başında Sniper olarak oynuyorsanız, maçın ilerleyen dakikalarında enerji topu fırlatan kahramana geçebiliyorsunuz.
Aynı zamanda maçları yaptığınız haritalarda çok fazla ve çok ayrıntılı haritalar. Oyunda bayağı bir harita var anlayacağınız.

Hero Hunters hakkında genel itibariyle söylenebilecek şeyler bu kadar. Yani bu yaklaşık 1 saatlik oynamamın eseri. Ama ben Hero Hunters oynamaya devam edeceğim kesinlikle. Siz de atış oyunlarını seviyorsanız bence oyunu indirip bir deneyin. Beni de “Papa Emeritus” adıyla arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Hero Hunters Android indir:  BURAYA TIKLAYIN
Hero Hunters IOS indirBURAYA TIKLAYIN

Aşağıda ki bağlantıdan Hero Hunters oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Lütfen oyun hakkında ki düşüncelerinizi bizimle yorum olarak paylaşın.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.