hd korku film izle

HD Korku Filmi İzle

Herkese selamlar. Size bugüne kadar yüzlerce korku filmi hakkında yazılar yazdım, film anlatımları yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Size anlattığım bu filmleri izleyebileceğiniz yasal veya yasal olmayan çok fazla platform var ancak hd film izle platformları olarak kral film işinizi bu konuda çok fazla kolaylaştıracaktır.

Film İzle

İnternette yapacak bir şey bulamazsanız, istediğiniz kategorilerde bir filmi açıp izleyebilirsiniz. Sadece izlemekle kalmayıp, film hakkında yorum yapıp tartışabilirsiniz. Film izleme seçenekleri arasında görüntü kalitesini de düşünmenizi öneririm zira günümüz standartlarının çok aşağısında kalan 360 ve 480p görüntü kalitesi film zevkinizi alıp götürecektir.

İzlediğiniz filmlerin 720p, 1080p ve 4k çözünürlüğünde olması çok daha uygun olacaktır. Henüz Türkiye internetinde 4k çözünürlükte filmler izlemek pek mümkün değil. Şimdilik 4k filmleri sadece indirip izlemeniz mümkün.

Sadece görüntü kalitesi yani filmin çözünürlüğü değil, bir de altyazı veya dublaj seçenekleri mevcut oluyor bu tarz film izleme sitelerinde. Türkiye’de vizyona girmeyen çoğu filmin dublajı yapılmıyor. Buna daha çok korku filmleri kategorisinde rastlıyoruz. Yani en azından ben daha çok bu şekilde rastladım. İzlediğim 10 filmin 8 tanesinde mutlaka dublaj bulunmuyor. Bu yüzden film izle sitelerinde çoğunlukla Türkçe Altyazı seçeneği bulunmaktadır. 

Peki siz en çok hangi kategoride film izlemeyi seviyorsunuz? Bu siteyi sıklıkla ziyaret ediyorsanız elbette korku filmi izlemeyi sevdiğinize eminim ancak insanların büyük bir kısmı daha çok farklı kategorilere yöneliyor. Örneğin; macera filmleri, komedi veya aksiyon filmleri gibi. 

Sizce insanlar neden artık dram filmleri veya duygusal olarak anlam yüklü filmleri izlemeyi sevmiyor? Çünkü, insanların hayatı artık neredeyse dram filmlerindeki gibi bir hâl aldı ve insanların gülmeye veya heyecanlanmaya ihtiyacı var. Bu eksikliği de filmlerden gidermeye çalışıyorlar. Ne kadar başarılı olabiliyorlar, orası meçhul.

İşte bu yüzden filmlerdeki görüntü kalitesi çok önemli. İstenilen duyguyu gerçekten yaşayabilmek veya hissetmek önemli. İstediğiniz kategoride film izliyor olun. İster macera izleyin, ister komedi, ister korku filmi. Kısacası bütün kategorilerde en önemli şey aradığınız şeye kaliteli bir şekilde ulaşmak. HD film izle platformu size bu konuda yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.